„50% z BLIK na KOLEO” to promocja dzięki, której korzystając z aplikacji KOLEO i płacąc za bilet kolejowy za pomocą Blika otrzymamy zwrot 50% wartości naszego biletu. Promocja trwa od 25 kwietnia 2017 r. do 25 maja 2017 r., ale są postanowienia regulaminu, które dość mocno ograniczają kwotę zwrotu. Zgodnie z Regulaminem Promocji Nagroda to zwrot środków na konto KOLEO w wysokości 50% każdej transakcji – nie więcej jednak niż 15 zł zwrotu od każdej jednej transakcji i nie więcej niż 50 zł zwrotu na jedno konto KOLEO. Oferta dotyczy pociągów: Arriva RP, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, POLREGIO.

Warunki promocji

Aby przystąpić do promocji musimy założyć konto w serwisie KOLEO. Następnie na stronie stronie internetowej KOLEO bądź za pomocą aplikacji mobilnej kupić dowolny bilet na przejazd pociągiem i opłacić go Blikiem. Środki w wysokości 50% wartości zakupu (maksymalnie 15 zł) otrzymamy po zakończeniu podróży, w terminie do 14 dni po odbyciu podróży. Środki wpłyną na nasze konto KOLEO, nie na rachunek bankowy i będziemy mogli je wykorzystać na następny zakup biletu przez aplikację. 

Z promocji możemy skorzystać niezliczoną ilość razy, przy czym podczas jednej transakcji możemy kupić tylko jeden bilet. Jeżeli chcemy nabyć dwa lub więcej biletów, musimy wykonać dwie lub więcej transakcji blikiem. Pula biletów promocyjnych jest ograniczona, jednak regulamin nie określa ile ona wynosi. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie KOLEO.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)