Dzisiaj przedstawiam Wam recenzję kolejnej świetnej promocji w Banku PKO BP. Ta promocja kierowana jest do młodszych, a zarazem nowych Klientów Banku, dlatego jeżeli jesteś między 18 a 26 rokiem życia, to na pewno z niej skorzystasz. Do zdobycia całkiem sporo, bo aż do 300 zł w przeciągu 6 miesięcy za transakcje dokonywane w punktach gastronomicznych, oraz dwa zaproszenia na Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week. Warunki są banalnie proste, więc na pewno uda Ci się je spełnić.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystasz jeżeli jesteś w wieku 18 – 26 lat, oraz jeżeli po dniu 31.08.2016 r. nie posiadałeś Konta Osobistego w Banku PKO BP ani w Inteligo.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 31.08.2017 r. do 30.09.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Od zdobycia zwrotu i zaproszeń na festiwal dzieli Cię zaledwie kilka poniższych kroków. Zwrot (20% transakcji, maksymalnie 50 zł miesięcznie przez pół roku) otrzyma każda osoba, która w okresie 6 miesięcy od otwarcia konta dokona jakichkolwiek płatności w punktach gastronomicznych. Nagroda dodatkowa, jaką jest podwójne zaproszenie na Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week została ograniczona do 2000 sztuk, co oznacza, że 1000 pierwszych osób, które zarejestrują się w promocji, otrzymają zaproszenia. Wykonaj poniższe czynności, aby otrzymać nagrody:

Zgodnie z regulaminem promocji transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach gastronomicznych jak i w Internecie. Ważne jest to, że do promocji będą zaliczane wyłącznie transakcje oznaczone kodami MCC: 5811, 5812, 5813 lub 5814.

Wypłata premii

Aby otrzymać maksymalny zwrot miesięczny w kwocie 50 zł należy rozliczyć transakcje bezgotówkowe wyłącznie w punktach gastronomicznych na kwotę 250 zł. Zwrot zostanie zaksięgowany na Twoim koncie maksymalnie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonałeś transakcje. Ważne aby transakcje nie zostały anulowane, ani zwrócone. Jeżeli taka sytuacje będzie miała miejsce, kwota Twojego następnego zwrotu zostanie pomniejszona o zwróconą, czy anulowaną transakcję.

Jeżeli znajdziesz się w gronie 1000 pierwszych Klientów, którzy zarejestrują się w promocji i spełnią jej warunki otrzymasz podwójne zaproszenie na Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week, który odbędzie się w dniach 20.10-29.10.2017 r. Zaproszenie daje Ci możliwość rezerwacji, w jednej z restauracji uczestniczących w Festiwalu i obejmującej 3 daniowy posiłek bez napojów. Kod elektroniczny upoważniający Cię do zjedzenia posiłku w wybranej restauracji otrzymasz w formie elektronicznej w bankowości elektronicznej iPKO. Bank podaje dwa terminy dostarczenia Ci kodu: pierwszy do dnia 05.09.2017 r., drugi do dnia 09.10.2017 r. Pamiętaj, że rezerwacji w wybranej przez siebie restauracji możesz dokonać do dnia 27.09.2017 r. Informacje o restauracjach biorących udział w Festiwalu oraz samą rezerwację dokonasz za pośrednictwem strony Restaurant Week. O czym jeszcze należy pamiętać? Że rezerwacja jest ważna do 20 minut liczonych od godziny wskazanej przez Ciebie podczas rezerwacji.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ PKO KONTO DLA MŁODYCH

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje PKO Konto dla Młodych?

PKO Konto dla Młodych to rachunek prowadzony bezpłatnie. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków, żeby nic nie zapłacić za jego posiadanie. Razem z Kontem otrzymujesz bezpłatne przelewy internetowe, wyciąg w formie elektronicznej oraz wpłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Zapłacić możesz jedynie za kartę, jednak opłaty unikniesz jeżeli dokonasz 5 transakcji bezgotówkowych w okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy nie jest liczony za miesiąc kalendarzowy, tylko od momentu wydania karty.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Serce na talerzu

Tabela Opłat i Prowizji PKOBP

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)