Millennium Bank wprowadził kolejną edycję promocji na Konto oszczędnościowe Profit. W terminie od 23 kwietnia do 24 czerwca 2017 r. możemy więc zwiększyć oprocentowanie naszych oszczędności do następujących wartości:

2,5% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł
1,7% dla nadwyżki środków ponad 100 000 zł

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni (3 miesiące) i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit, przy czym zasilenie musi nastąpić w okresie trwania promocji czyli od 23 kwietnia do 24 czerwca 2017 r. włącznie. Z promocji skorzystają osoby, które albo otworzą Konto Oszczędnościowe Profit do dnia 24 czerwca 2017 r. (lub Konto Oszczędnościowe Profit wraz z Kontem Osobistym), albo już je posiadają i zasilą je nowymi środkami do dnia 24 czerwca 2017 r.

Z promocji skorzystają też osoby, których konta oszczędnościowe biorą udział w innych promocjach pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 23 czerwca 2017 r. włącznie.

Saldo nowych środków będzie badane przez Bank na dzień 22 kwietnia 2017 r. Zgodnie z Regulaminem promocji Bank dokona wyliczenia nowych środków uwzględniając wszystkie środki zgromadzone na na Kontach Osobistych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i inwestycyjnych w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych pod obligacje strukturyzowane).

Po zakończeniu obowiązywania promocyjnego Konto oszczędnościowe będzie pracowało wg standardowego oprocentowania, czyli:

Konto profit oprocentowanie standardowe

 

Konto Oszczędnościowe Profit prowadzone jest bezpłatnie, a dodatkowo wypłaty gotówki nie wiążą się z jakąkolwiek utratą odsetek. Osobom, które jeszcze nie znają zbyt dobrze oferty Banku Millennium przypominamy, iż otwierając Konto osobiste 360º w pakiecie z Kontem Oszczędnościowym Profit mamy możliwość zgarnąć nieco więcej gotówki. Konto Osobiste 360º lub 360º Student objęte jest obecnie promocją, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe 560 zł premii za spełnienie kilku prostych warunków. Informacje o tej promocji znajdziecie w naszym wpisie na blogu pt.: 560 zł premii za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium. A otworzyć pakiet rachunków możecie klikając w przycisk poniżej.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO 360 I KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Nowe Środki na KO PRofit

Oprocentowanie depozytów Millennium Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)