Ruszyła XIII edycja Programu „Mam Inteligo”, w której za polecenie obecni Klienci otrzymają bonus w wysokości 50 zł, a nowi Klienci 100 zł za otworzenie rachunku. Promocja trwa od dnia 24.04.2017 r. do dnia 22.07.2017 r. a warunków do spełnienia jest naprawdę niewiele. Warto też wspomnieć, że w promocji mogą brać udział zarówno Klienci detaliczni otwierający konto wspólne i indywidualne oraz firmy. W zasadzie mamy tylko jedno wykluczenie. W ramach promocji Nowym Klientem jest osoba, która od 3 lat przed przystąpieniem do promocji nie posiadała w Inteligo żadnego rachunku.

Warunki Promocji

mam inteligo rejestracjaOsoba polecająca – posiadacz konta Inteligo/obecny Klient

Aby z promocji mogła skorzystać zarówno osoba polecająca, jak i polecona w pierwszej kolejności obecny posiadacz rachunku w Banku Inteligo musi wypełnić formularz i zarejestrować się w promocji. Należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne podanie danych (imię, nazwisko, e-mail, nr telefonu, nr PESEL) a także zaznaczyć checkboxy wyrażając tym samym zgodę na przetwarzanie danych oraz potwierdzić, iż zapoznano się z regulaminem promocji. Po wypełnieniu formularza otrzymujemy maila zwrotnego z potwierdzeniem udziału w programie, a po zalogowaniu się na stronie MamInteligo mamy możliwość wysłania do znajomych wiadomości przez maila, facebooka, a nawet gadu-gadu, że z takiej promocji korzystamy 🙂 Pamiętajmy o prawidłowym wpisaniu numeru telefonu. Nasz numer telefonu jest kodem, którym posługuje się osoba polecona.

mam inteligo wniosek o konto

Osoba polecona – nowy Klient 

Otrzymanie premii w wysokości 100 PLN wiąże się z koniecznością otwarcia rachunku w serwisie MamInteligo. To bardzo ważne, aby rachunek otworzyć właśnie z tego poziomu, a nie ze strony głównej banku. Aby upewnić się, że na pewno z prawidłowego poziomu otwieramy konto musimy zwrócić uwagę, czy we wniosku o otwarcie znajduje się miejsce na podanie kodu promocyjnego, którym zawsze będzie numer telefonu osoby polecającej. Dodatkowo konieczne jest aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz zaakceptować Regulamin Programu. Gdyby jednak podczas wypełniania wniosku online pojawiły się jakieś trudności czy wątpliwości, zawsze można skontaktować się z Infolinią Banku, która odpowie na nasze pytania, a umowę o konto w ramach promocji możemy zawrzeć w bezpośredniej rozmowie z Konsultantem.

Dodatkowo, osoba polecona, która otworzy rachunek Inteligo w przeciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy zobowiązana jest:

  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej (transakcja musi zostać rozliczona, a wykonać można ją tylko w punktach usługowo-handlowych, co oznacza, że w transakcje wykonane przez Internet nie będą honorowane),
  • wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO, z wykorzystaniem kodu lub BLIKIEM o łącznej wartości minimum 10 PLN (transakcję możemy wykonać tylko w punktach usługowo-handlowych, co oznacza, że w transakcje wykonane przez Internet nie będą honorowane).

Wypłata premii

Po zakończeniu każdej edycji programu, a mamy ich trzy:

1 etap 24.04.2017 r. – 23.05.2017 r.
2 etap 24.05.2017 r. – 22.06.2017 r.
3 etap 23.06.2017 r. – 22.07.2017 r.

Bank dokonuje weryfikacji, czy osoba polecająca i polecona spełniła warunki otrzymania premii. Weryfikacji warunków Bank może dokonać w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu, a wypłata premii następują maksymalnie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia przez Bank spełnionych warunków. Są to oczywiście terminy maksymalne jakie Bank podaje w regulaminie, natomiast wypłata premii może nastąpić wcześniej.

Premia dodatkowa dla polecających

Osoby posiadające konto w Inteligo, które aktywnie będą polecać rachunki Banku innym Uczestnikom, mogą liczyć na nagrodę dodatkową. Nagrodą dodatkową są środki w następujących kwotach i za następujące osiągnięcia:

1000 zł – dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń,
600 zł – dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń,
300 zł – dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości, liczbie skutecznych poleceń.

Podobnie jak w przypadku premii za polecenie i założenia rachunku Bank będzie weryfikował w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu promocji, kto taką nagrodę powinien otrzymać. Po ogłoszeniu wyników i rozpatrzeniu ewentualnych reklamacji Bank dokona wypłaty premii na nasze konto w Inteligo w terminie do 44 dni od momentu opublikowania wyników, na stronie MamInteligo.

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na Konto Inteligo, to zajrzyjcie do naszego wczorajszego wpisu: Bezpłatne i w pełni mobilne konto w Inteligow którym opisaliśmy czym to konto się charakteryzuje, oraz jakie są koszty za jego utrzymanie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Ramowy Programu Mam Inteligo

Zasady XII edycji programu Mam Inteligo

Taryfa prowizji i opłat bankowych PKO Banku Polskiego SA dla Kont Inteligo

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)