Ruszyła kolejna ciekawa promocja na Groupon, w której wydając 5 PLN i zakładając Konto Praktyczne w Banku BGŻ BNP Paribas możemy zyskać nawet 260 PLN. Promocja trwa od dziś, czyli od 29.11.2016 r. do momentu sprzedania 1000 Kodów Groupon na zakup promocji. Należy jednak pamiętać, że oficjalną datą zakończenia jest 18.12.2016 r. Z promocji skorzystają tylko nowi Klienci, czyli tacy, którzy nigdy nie posiadali umowy  w BGŻ BNP Paribas S.A., oraz w Bankach BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A. jeszcze przed połączeniem się instytucji.

Warunki promocji

Żeby skorzystać z promocji i otrzymać wspomniany zwrot 260 PLN musimy:

  • kupić kod dostępny na portalu Groupon
  • wypełnić formularz zgłoszenia do promocji oraz  złożyć wniosek o otwarcie Konta wraz z Kartą terminie od 29.11.2016 r. do dnia 18.12.2016 r. (Pamiętajmy również o wyrażeniu wszelkich niezbędnych zgód dotyczących przetwarzania danych osobowych i przekazywania ich między organizatorem promocji a Bankiem)
  • maksymalnie do dnia 05.01.2017 r. zawrzeć umowę o Konto i Kartę
  • przez 5 następujących po sobie miesięcy (od stycznia 2017 r. do maja 2017 r.) zasilać konto kwotą 1000 PLN. Ważne, aby wpływ 1000 PLN nie pochodził z innych naszych rachunków w Banku, z wpłat gotówkowych czy przelewów z lokat i kont oszczędnościowych oraz z uruchamiania kredytu. Najlepiej więc dokonać przelewu na kwotę 1000 PLN z innego Banku.
  • zalogować się do dnia 28 marca 2017 r. na stronie organizatora w celu podania numeru rachunku, na który ma być wypłacona premia (wiadomość z linkiem oraz kodem służącym do zalogowania się na stronie zostanie przesłana przez organizatora 15 marca 2017 r.)

Wypłata premii

Nagrodą jest przyznanie 8% zwrotu za transakcje dokonane kartą, przy czym maksymalna kwota zwrotu w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 52 PLN. Żeby otrzymać maksymalnie możliwy zwrot czyli 52 PLN musimy wykonać Kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę 650 PLN w każdym z 5 miesięcy (od stycznia do maja 2017 r.) Jeżeli nasz wpływ będzie mniejszy tym samym mniejsza będzie kwota zwrotu.

Wypłata premii została podzielona na dwa terminy. Zwrot za transakcje bezgotówkowe za miesiące styczeń i luty 2017 r. zostanie nam zwrócony do dnia 31 marca 2017 r. a zwrot środków za miesiące marzec, kwiecień i maj 2017 r. zostanie nam zwrócony do dnia 30 czerwca 2017 r. Premie wypłacane przez Organizatora są zwolnione z podatku.

Warto również nadmienić, że Konto Praktyczne należy do jednych z „darmowych”. Oznacza to, że nie zapłacimy za prowadzenie rachunku, jeżeli zapewnimy miesięczny wpływ na rachunek w kwocie 1000 PLN (w przeciwnym wypadku zapłacimy 10 PLN), nie zapłacimy również za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, za internetowe przelewy krajowe w złotych oraz za obsługę karty do konta jeżeli w każdym miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 PLN (w przeciwnym przypadku opłata wyniesie 7 zł miesięcznie). Szczegóły znajdują się poniżej w dokumentach.

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „KONTO PLUS BONUS”

Taryfa Prowizji i Opłat Rachunków bankowych BGŻ BNP Paribas

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)