BIZnest Konto to rachunek firmowy, z którym nie zapłacimy za większość podstawowych operacji związanych z jego prowadzeniem i użytkowaniem. Jego największą zaletą jest to, że możemy obsługiwać go samodzielnie bez udziału Doradcy poprzez Bankowość internetową lub mobilną. Zwolennicy obsługi bezpośredniej w Placówkach muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami za przelewy, za wpłaty gotówkowe, za zlecenia stałe czy polecenia zapłaty.

\

0 zł za założenie i prowadzenie konta

\

0 zł za za wydanie karty

\

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

\

0 zł za internetowe przelewy krajowe

\

0 zł za internetowe przelewy do ZUS-u i US

\

0 zł za internetowe przelewy SEPA

Z konta firmowego możemy również wykonać przelew natychmiastowy. Niezależnie od  kanału na jaki się zdecydujemy (Bankowość internetowa lub mobilna) za przelew zapłacimy 5 PLN. Maksymalna wysokość limitu pojedynczej transakcji przelewu natychmiastowego wynosi 5 000 PLN. Jeżeli więc chcemy przelać więcej musimy liczyć się z wydaniem dodatkowej gotówki na pokrycie kosztów usługi.

Zapłacimy również prowizje w wysokości 5 PLN za wypłaty gotówki zagranicą (kwota 5 PLN zostanie nam naliczona od każdej operacji wykonanej w bankomacie). Przy okazji karty do konta, warto wspomnieć o Promocjach Visa Business, z którymi uzyskamy rabaty na wybrane usługi płacąc kartą:

\

20% zniżki na noclegi w hotelach sieci AccorHotels 

\

15% zniżki na tłumaczenie dokumentów w TURBO Tłumaczenia

\

Rabat 50zł przy zakupach w sieci Wittchen za co najmniej 250zł

\

20% zniżki na cały asortyment eofficemedia.pl

\

Bezpłatne szkolenie bezpiecznej jazdy ze Smart Drive

Ostatnią rzeczą jaką na dzień dzisiejszy oferuje nam BIZnest Konto to rachunek lokacyjny, który możemy otworzyć podczas składania wniosku o o konto główne (link do otwarcia konta poniżej). Rachunek lokacyjny to konto oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 2,25% w skali roku dla kwoty do 50 000 PLN, oraz 2% w skali roku dla kwoty powyżej 50 000 PLN. Promocja na podwyższone oprocentowanie trwa do 04.01.2017 r. Po tym okresie oprocentowanie rachunku lokacyjnego zostanie obniżone do standardowego, zgodnego z Tabelą Oprocentowania chyba, że Nest Bank przedłuży promocje, bądź podniesie oprocentowanie.

OTWÓRZ BIZnest KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych

Tabela Oprocentowania dla Klientów biznesowych

Regulamin rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów biznesowych