Od  dziś, czyli od 21 listopada 2016 r. na portalu Groupon.pl możemy dokonać zakupu za 5 PLN Lokaty Bezkompromisowej, gdzie w ramach promocji „Bezkompromisowy Zysk” za założenie Konta Indywidualnego BGŻOptima i Lokaty Bezkompromisowej na 3% w skali roku, możemy otrzymać voucher o wartości 135 PLN do wydania na portalu Groupon. W promocji mogą wziąć udział osoby, które na 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie były posiadaczami Konta Indywidualnego BGŻOptima.

Warunki promocji

Żeby do promocji przystąpić musimy wykonać kilka kroków:

  • kupić kod na portalu Groupon a następnie
  • wypełnić formularz o przystąpieniu do promocji wyrażając zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatorów promocji
  • zawrzeć z Bankiem umowę ramową o Lokatę Bezkompromisową oraz Konto Indywidualne
  • zasilić Lokatę Bezkompromisową kwotą od 1 000 PLN do 100 000 PLN i utrzymać ją co najmniej do dnia 20 lutego 2017 r.

Jeżeli lokata dobiegnie końca, a środki wpłynął na nasze Konto Indywidualne nie wolno nam ich wypłacić ani przelać do innego Banku do dnia 31 marca 2017 r. Mowa tutaj o kapitale lokaty. Możemy dowolnie dysponować odsetkami naliczonymi od lokaty, ale nie wolno podjąć nam kapitału, który stanowił początkową wartość lokaty. W tej sytuacji możliwe jest, że nie będziemy mogli podjąć środków nawet przez ponad miesiąc.

Przekazanie vouchera na 135 PLN odbędzie się w terminie do dnia 28 kwietnia 2017 r. Środki w kwocie 135 PLN będą dostępne po zalogowaniu, na naszym koncie na portalu Groupon.pl. Voucher możemy wykorzystać do dnia 30 września 2017 r.

Z promocji możemy skorzystać do dnia 15.12.2016 r. lub do momentu osiągnięcia puli sprzedaży 1500 gruponów, przy czym warto wiedzieć, że jedna osoba może tylko jeden groupon upoważniający do skorzystania z promocji.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o Lokacie Bezkompromisowej trochę więcej, to zapraszam do naszej recenzji umieszczonej całkiem niedawno

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „BEZKOMPROMISOWY ZYSK”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)