3,0% w skali roku na lokacie bezkompromisowej w banku bgz optima

Bank BGŻ Optima przygotował ofertę Lokaty Bezkompromisowej dla nowych Klientów, której oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Z oferty skorzystają osoby, które podczas otwierania Konta Indywidualnego BGŻOptima zadeklarują chęć posiadania  ww. lokaty. Bank zastrzega również, że w dniu zawierania umowy Klient nie mógł być posiadaczem Konta Indywidualnego BGŻOptima w przeciągu 12 miesięcy od momentu podpisania nowej umowy o Konto.

PARAMETRY LOKATY

Okres trwania depozytu:   3 miesiące
Oprocentowanie:                 stałe 3,0% w skali roku
Kwota lokaty:                        od 1000 PLN do 100 000 PLN
Ilość depozytów:                  Klient może posiadać tylko jedną Lokatę Bezkompromisową
Odnawialność:                      Lokata nieodnawialna z przelewem środków na rachunek w BGŻ Optima
Utrata odsetek:                    NIE. Naliczone odsetki zostaną wypłacone do dnia poprzedzającego zerwanie lokaty.

Lokata Bezkompromisowa jest lokatą terminową, nieodnawialną. Oznacza to, że po upływie trzech miesięcy i zakończeniu depozytu środki zostaną automatycznie przelane na założony przez nas rachunek. Zdecydowanym atutem Lokaty Bezkompromisowej jest fakt, iż zerwanie depozytu przed  upływem jego terminu nie wiąże się z utratą naliczonych już odsetek. W przypadku kiedy zdecydujemy się wypłacić środki wcześniej, Bank odda nam cały kapitał i wszystkie odsetki jakie naliczyły się do dnia poprzedzającego zerwanie lokaty. Warto również pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze zakładając Lokatę Bezkompromisową nie możemy założyć Lokaty Bezkarnej i co ważniejsze, jeżeli nie spełnimy wymagań co do posiadania rachunku zostanie założona 3 miesięczna lokata standardowa z niekorzystnym w porównaniu do Lokaty Bezkompromisowej oprocentowaniem.

Oferta nie ma daty zakończenia, jednak warto pamiętać, że parametry lokaty mogą ulec zmianie. Bank może również całkowicie wycofać produkt z oferty.

PRZYDATNE DOKUMENTY

BGŻ Optima – Warunki Lokaty Bezkompromisowej

BGŻ Optima – Tabela Opłat i Prowizji dla Posiadaczy Kont Osobistych

BGŻ Optima – Tabela Oprocentowania Kont i Lokat

 

ZAŁÓŻ LOKATĘ BEZKOMPROMISOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?