Wreszcie doczekaliśmy się nowej promocji od VISA. Dzięki płatnościom realizowanym za pomocą Visa Checkout mamy możliwość odebrania rabatu do 150 zł w sklepie RTV Euro AGD. Do promocji można przystąpić w okresie od 10.04.2017 r. do 30.06.2017 r. Rabat obowiązuje na cały asortyment sklepu internetowego z wyłączeniem Produktów Ratalnych, Produktów Ubezpieczeniowych, Kodów aktywacyjnych, transportu oraz usług związanych z dostawą towarów w tym Usług Dodatkowych.

Warunki promocji

Z promocji skorzysta każdy, kto dokona zakupów w sklepie internetowym RTV Euro AGD podając w koszyku kod promocyjny: „VISA”, a następnie opłaci zamówienie z wykorzystaniem sposobu płatności Visa Checkout. Wysokość rabatów jest następująca:

  • 50 zł rabatu dla zamówień o wartości od 300 zł do 500 zł
  • 100 zł rabatu dla zamówień o wartości od 500,01 zł do 1500 zł
  • 150 zł rabatu dla zamówień o wartości powyżej 1500 zł

Promocja nie łączy się z innymi promocjami trwającymi w sklepie internetowym i nie dotyczy produktów rezerwowanych. Dodatkowo zgodnie z Regulaminem Promocji Jeden Klient może kupić tylko jedną sztukę tego samego Produktu Promocyjnego i może wykorzystać Kod tylko raz tj. złożyć tylko jedno Zamówienie z użyciem Kodu.

Co to jest Visa Checkout?

Tłumacząc najprościej Visa Checkout to wirtualny portfel, w którym nosimy wszystkie nasze karty Visa. Wprowadzając dane karty do systemu Visa Checkout możemy dokonywać zakupów online nie posiadając przy sobie numeru karty, ponieważ wszystko odbywa się online. Nasze dane zostają zabezpieczone indywidualną nazwą użytkownika i hasłem, które tworzymy samodzielnie. Więcej informacji uzyskacie oglądając krótki film poniżej, lub odwiedzając stronę internetową Visa. Udanych zakupów 🙂

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)