W wyniku zmian wprowadzonych do Tabeli Oprocentowania w Nest Banku w dniu 10.04.2017 r. pojawiły się Lokaty na nowe środki. Lokat jest 5, jednak najbardziej cieszą dwie: na okres 2 miesięcy i 24 miesięcy, ponieważ ich oprocentowanie w skali roku wynosi aż 2,6%. Nowe środki to takie, które zgodnie z regulaminem promocji zostały zdeponowane w Banku w celu założenia Lokaty i stanowią nadwyżkę nad środkami pieniężnymi, które posiadamy w Banku na innych rachunkach na dzień poprzedzający 19.03.2017 r.

Lokaty maja charakter odnawialny, co oznacza, że po okresie na jaki je założyliśmy odnowią się na taki sam czas, przy czym po odnowieniu ich oprocentowanie będzie standardowe, zgodne z Tabelą Oprocentowania. W przypadku likwidacji lokaty przed jej okresem umownym, Bank nie wypłaci nam odsetek, a jedynie kapitał, który zainwestowaliśmy. Dlatego przed wybraniem okresu na jaki chcemy założyć lokatę należy dobrze zastanowić się kiedy nasze środki będą nam potrzebne.

Okres deponowania

2 miesiące
3 miesiące
6 miesięcy
12 miesięcy
24 miesiące

Oprocentowanie

2,60%
2,05%
2,15%
2,30%
2,60%

PARAMETRY LOKATY

Okres trwania depozytu:
2, 3, 6, 12 lub 24 miesiące

Utrata odsetek:
Odsetki nie zostaną wypłacone w przypadku przedwczesnego zerwania lokaty 

Oprocentowanie:
Stałe od 2,05% do 2,6% w skali roku

Kapitalizacja:
Odsetki kapitalizują się po okresie umownym

Kwota lokaty:
Od 1000 PLN do 2000 000 PLN

Ilość depozytów:
bez ograniczeń

Lokaty opisane powyżej można założyć przez Bankowość elektroniczną lub w Placówkach Banku. Oznacza to, że musimy być posiadaczami Konta Osobistego w Nest Bank, jednak nie powinno to stanowić problemu. Nest Konto, czyli Konto Osobiste jest bezpłatne. Nie zapłacimy za jego prowadzenie, za wydanie i użytkowanie pierwszej Karty do Konta, oraz za wypłaty z bankomatów. Bezpłatne są także przelewy przez Internet, zlecenia i polecenia zapłaty. Ale o tym rachunku już Wam pisaliśmy analizując dla Was Darmowe Konta Osobiste, więc zapraszam do lektury i odświeżenia informacji 🙂

OTWÓRZ DARMOWE NEST KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych

Regulamin promocji Nest Lokata Nowe Środki