W dniu wczorajszym wystartowała kolejna promocja w Nest Banku, w której za otwarcie darmowego Konta Osobistego możemy zgarnąć voucher o wartości 50 zł i wymienić go na 2 bilety do kina Helios. Promocja trwa do 28.04.2017 r., a skorzystają z niej osoby, które nie są i nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta Osobistego w Nest Banku (a także Kont, które funkcjonowały pod innymi nazwami Banku), oraz które nie złożyły wniosku o otwarcie Konta przed przystąpieniem do tej promocji.

Pula voucherów w promocji wynosi 500 podwójnych sztuk (przy czym regulamin zakłada możliwość zwiększenia jej do 700 sztuk) więc należy mieć na uwadze, że promocja może zakończyć się szybciej niż w dniu 28.04.2017 r.

Warunki Promocji

Aby otrzymać voucher do kina Helios należy:

  • Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji podając adres email
  • Złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto korzystając ze strony promocji
  • W terminie 60 dni od momentu złożenia wniosku o konto (nie od momentu podpisania umowy, tylko złożenia wniosku) rozliczyć transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 150 zł.

Przyznanie nagrody

Po spełnienie warunków voucher zostanie przekazany w formie elektronicznej, na adres mailowy wskazany podczas rejestracji najpóźniej do 18.07.2017 r. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od momentu jego wysłania przez Bank.

Warto też dodać, że Nest Konto jest bezpłatne. Nie zapłacimy za jego prowadzenie, za wydanie i użytkowanie pierwszej Karty do Konta, oraz za wypłaty z bankomatów. Bezpłatne są także przelewy przez Internet, zlecenia i polecenia zapłaty. Ale o tym rachunku już Wam pisaliśmy analizując dla Was Darmowe Konta OsobisteNest Bank oferuje też szereg wysokooprocentowanych lokat, np.: Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku lub Lokaty na nowe środki z oprocentowaniem do 2,6% w skali roku. O wszystkich tych produktach przeczytacie oczywiście na naszym blogu.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Nest Konto BILETY HELIOS

Tabela Opłat i Prowizji Nest Bank

Tabela Oprocentowania Nest Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)