W ostatni weekend Października 2016 r. pożegnaliśmy Smart Bank, w miejsce którego powstał Nest Bank, niosąc za sobą kilka drobnych zmian dla obecnych i nowych Klientów. Do największych możemy zaliczyć powstanie Oddziałów, gdzie możemy obsłużyć się bezpośrednio u Pracownika Banku, a także zmiany w ofercie produktowej, która przyniosła nam Lokatę Witaj na 4% na 3 miesiące czy rodzinne konto oszczędnościowe z planem oszczędzania nawet do 15 lat. Sprawdźmy co naprawdę niosą za sobą zmiany i jak produkty przygotował dla nas Nest Bank.

Nest Lokata Witaj

Nest Lokata Witaj to produkt dedykowany nowym Klientom, którzy decydują się otworzyć w Nest Banku konto osobiste. Jeżeli konto już posiadamy lokatę zakładamy poprzez bankowość elektroniczną w sekcji Moje finanse/Lokaty wybierając „Nowa lokata” i określamy jej parametry. Po okresie trwania lokaty środki zostaną przesłane na nasze Nest Konto prowadzone w Banku. Należy pamiętać, że w przypadku kiedy zerwiemy lokatę przed zakończeniem trwania umowy Bank nie wypłaci nam odsetek, a jedynie sam kapitał.

PARAMETRY LOKATY

Okres trwania depozytu:
3 miesiące

Ilość depozytów:
Klient może posiadać tylko 1 Lokatę 

Oprocentowanie:
Stałe 4,0% w skali roku

Odnawialność:
Tak. Lokata odnawialna się na oprocentowaniu standardowym

Kwota lokaty:
Od 1000 PLN do 10 000 PLN

Utrata odsetek:
Odsetki nie zostaną wypłacone jeżeli umowa lokata zostanie rozwiązana przed upływem 3 miesięcy

Nest Konto

Nest Konto to rachunek osobisty, który musimy posiadać jeżeli chcemy założyć Nest Lokatę Witaj. Wniosek o konto możemy złożyć 3 kanałami:

  • przez stronę internetową lub aplikację mobilną, wykonując przelew weryfikujący w wysokości 1 zł z innego Banku
  • przez stronę internetową lub aplikację mobilną z podpisaniem umowy za pośrednictwem kuriera
  • w dowolnym oddziale Nest Banku

Dobrą informacją jest również to, że Nest Konto prowadzone jest bez opłat. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych, ukrytych warunków jakie musimy spełnić aby nie zapłacić za otwarcie i prowadzenie rachunku, za wydanie i użytkowanie pierwszej karty do Konta, oraz za wypłatę środków w bankomatach na terenie Polski. Recenzję tego rachunku możesz również przeczytać w naszym blogu we wpisie o Darmowych Kontach.

PRZYDATNE DOKUMENTY

NEST BANK Regulamin promocji „Nest Lokata Witaj”

NEST BANK Tabela Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat

NEST BANK Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów indywidualnych – oferta Rachunków i Kart

OTWÓRZ NEST KONTO Z LOKATĄ NA 4%

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?