25 października 2016 r. ruszyła kolejna edycja promocji Comperia Bonus tym razem w Toyota Banku, dzięki której możemy zyskać 100 PLN bonusu za założenie Konta Jedynego wraz z Planem Depozytowym na 130 dni na 2,5% oraz 10 PLN za udział w programie Tankuj Korzyści do pełna. Z promocji skorzystają wszystkie osoby, które nie były posiadaczami Konta Jedynego w terminie od 14 maja 2015 r. do 24 października 2016 r.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji i odebrać bonus w wysokości 100 PLN należy:

  • poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego a następnie potwierdzić rejestrację linkiem aktywacyjnym otrzymanym na adres mailowy
  • zalogować się do panelu Promocji na stronie ComperiaBonus i zwolnić Bank z tajemnicy Bankowej (wyrażamy zgodę na przekazanie przez Bank do Comperia informacji dotyczących rozliczenia tylko tej promocji – są to informacje o zawarciu Umowy konta i lokaty, numerze rachunku bankowego, imienia i nazwiska, numerze telefonu, adresie e-mail)
  • od 25 października 2016 r. do 30 listopada 2016 r. złożyć za pośrednictwem strony organizatora wniosek internetowy i zawrzeć umowę o Konto Jedyne
  • do 31 grudnia 2016 r. założyć lokatę w Planie depozytowym 130 dni (możemy posiadać maksymalnie 10 lokat na łączną kwotę min. 10 tysięcy złotych) i utrzymać na niej bądź na nich (w zależności od tego ile tych lokat posiadamy) saldo 10 000 PLN przez co najmniej 70 dni licząc od dnia jej/ich założenia)

Dodatkowo jeżeli chcemy otrzymać bonus wartości 10 PLN za rejestrację w promocji Tankuj Korzyści musimy do 31 grudnia 2016 r. zarejestrować się do Promocji organizowanej przez Bank „Tankuj korzyści do pełna” i tutaj należy pamiętać o tym aby wypełnić deklarację Przystąpienia do Promocji za pośrednictwem strony internetowej i wyrazić w niej  zgodę na marketing kanałami poczty elektronicznej i SMS, a także podać dane dotyczące posiadanego samochodu.

Warto też wiedzieć, że korzystając z promocji Tankuj Korzyści do pełna mamy możliwość uzyskania aż do 10% zwrotu środków wydanych na paliwo. Pisaliśmy Wam już o tym opisując Konto Jedyne, ale dla przypomnienia zamieszczamy tabelkę z podstawowymi informacji o kwotach i warunkach zwrotu:

tankuj-korzyści

WYPŁATA PREMII

Jeżeli spełnimy warunki promocji zostaniemy o tym poinformowani wiadomością SMS do dnia 24 marca 2017 r. przez Organizatora. Kwota premii zostanie nam wypłacona do 14 kwietnia 2017 r. na założone Konto Jedyne. Kwota premii nie podlega opodatkowaniu, a prawo do samej premii przysługuje jednej osobie tylko raz.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - WYPEŁNIJ WNIOSEK

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Comperia Bonus – edycia 7

Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”

Toyota Bank – Tabela oprocentowania

Toyota Bank Tabela opłat i prowizji

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)