W Toyota Banku do końca 2017 roku trwa promocja ze zwrotem za paliwo. Maksymalna kwota zwrotu to aż 600 zł rocznie, a najbardziej zadowolone z promocji będą osoby, które poruszają się samochodem nie tylko w sporadycznych sytuacjach i dużo tankują. Ale, żeby otrzymać zwrot trzeba się trochę postarać.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli posiadasz lub otworzysz Konto Jedyne. Oznacza to, że o zwrot za paliwo mogą ubiegać się obecni i nowi Klienci Banku.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 01.01.2016 r. do 31.12.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • Otwórz Konto Jedyne wraz z Kartą debetową. Oczywiście osoby, które już to Konto posiadają, omijają ten krok
  • Zgłoś swój udział w promocji, wypełniając deklarację przystąpienia i podając dane dotyczące posiadanego samochodu. Konieczne jest również wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych
  • Zapłać Kartą za paliwo na dowolnej stacji benzynowej. Bank uwzględnia wyłącznie transakcje bezgotówkowe o następujących kodach MCC: 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752
  • dodatkowo, spełnij warunki wyszczególnione w poniższej tabeli (w zależności od tego, jaki procent zwrotu chcesz otrzymać):

[table id=23 /]

Promocja Tankuj korzyści do pełna dotyczy tylko jednej karty płatniczej posiadanej w Banku: Super Red III o numerze BIN 422205, Ruby Passion o numerze BIN 422205 lub karty debetowo – lojalnościowej MORE o numerze BIN 422205. Warto pamiętać o tym, że jeżeli w trakcie trwania promocji na Twoim koncie co najmniej 3 razy powstanie saldo ujemne, Bank wykluczy Cię z udziału w promocji.  Na uwadze trzeba mieć również fakt, że jeżeli anulujesz transakcję dotyczącą zapłaty za paliwo albo otrzymasz zwrot za tę transakcję, za którą Bank wypłacił Ci premię, to będzie ona potrącona.

Wypłata premii

Premia wypłacana miesięcznie może wynieść maksymalnie 50 zł. Oznacza to, że w zależności od tego jaki % zwrotu (od 5% do 10%) wybierzemy musimy ponieść odpowiednie koszty za paliwo:

  • w przypadku 5% zwrotu, koszt za paliwo to 1000 zł miesięcznie
  • w przypadku 6% zwrotu, koszt za paliwo to 833,40 zł miesięcznie
  • w przypadku 8% zwrotu, koszt za paliwo to 625 zł miesięcznie
  • w przypadku 10% zwrotu, koszt za paliwo to 500 zł miesięcznie

Premia zasili Twoje Konto w Toyota Banku do 15-tego dnia roboczego każdego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Ile kosztuje Konto Jedyne?

Z konta zadowolone będą osoby, które cenią sobie samodzielne zarządzanie finansami poza Placówką, a gotówką głównie obracają przez Internet. Jak pokazuje Tabela Opłat i Prowizji większość dyspozycji zlecona za pośrednictwem bankowości elektronicznej jest bezpłatna. Bezpłatne jest również posiadanie karty debetowej do konta, oraz wyciągi otrzymywane drogą elektroniczną. Pozostałe transakcje zlecone telefonicznie bądź gotówkowo, jak na przykład wypłata środków czy sprawdzenie salda w bankomacie są już płatne.

To na co należy zwrócić uwagę, to opłata za konto 2,49 PLN, która jest zawsze pobierana z góry pierwszego dnia miesiąca, i zwracana do 10-go dnia roboczego kolejnego miesiąca, jeśli w poprzednim miesiącu zostały wykonane transakcje bezgotówkowe kartami Super Red III lub Ruby Passion w wysokości 400 PLN. Płatne są również wypłaty z bankomatów: 3 pierwsze będą nas kosztować 1% wartości transakcji minimum 10 zł, a czwarta i każda kolejna wypłata 4,50 zł. Najbardziej opłacalne będą więc transakcje bezgotówkowe, a jeżeli zajdzie potrzeba wypłaty środków z Bankomatu, to warto mieć przy sobie Kartę innego Banku, która pozwoli podjąć gotówkę bez opłat.

Program Partnerski Toyota More

Program lojalnościowy Toyota More polega na zbieraniu punktów, poprzez kupowanie produktów i usług. Punkty dostajemy płacąc kartą płatniczą między innymi za przegląd samochodu, za zakupy spożywcze, zakupy odzieży, kosmetyków, artykułów szkolnych, tankując paliwo, czy kupując samochód. Zebrane punkty możemy następnie wymienić na rabaty w autoryzowanych salonach Toyoty i skorzystać ze zniżki na zakup nowego samochodu albo na serwis oraz części i akcesoria Toyota. Za punkty możemy również znieść opłatę roczną za konto osobiste z kartą debetowo – lojalnościową Toyota Bank albo zrezygnować z opłaty za roczne odnowienie karty debetowo – lojalnościowej. Dokładna ilość punktów przyznawana za kupno produktów i usług oraz informacje o partnerach, a także szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronach: Toyota i ToyotaBank

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”

Regulamin Promocji „Tankuj korzyści do pełna”

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)