To jest chyba moja ulubiona promocja w Citi Banku i sama z niej skorzystałam już jakiś czas temu. Po moim voucherze nie ma już śladu, ale chętnie powiem Wam co zrobić, żebyście Wy też mieli okazje zgarnąć dodatkowe 400 zł na swoje wydatki. A jeżeli nie lubicie wychodzić z domu tak bardzo jak ja, to tym bardziej ta promocja powinna Wam się spodobać 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która w okresie od 01.01.2018 r. nie posiadała w Citi Banku głównej Karty Kredytowej. Warto również pamiętać o zasadach przyznawania kart kredytowych w Citi Banku (Osoba fizyczna: wiek to 18 lat, dochód netto to minimum 1200 zł i zatrudnienie u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Firma: wiek właściciela to 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat, dochód netto to minimum 2500 zł.)

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 19.08.2019 r. do 13.12.2019 r. Wniosek o Kartę może zostać złożony maksymalnie do dnia 13.12.2019 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Jeżeli śledzicie promocje na bieżąco i znacie już te inne z Citi Banku, które obecnie trwają, to zapewne domyślacie się, że warunki są bardzo zbliżone i proste. Wystarczy, że:

  • do dnia 13.12.2019 r. zawnioskujesz o darmową Kartę kredytową Simplicity, korzystając z dedykowanego formularza promocji. We wniosku zaznacz zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną (mail, telefon) informacji o statusie złożonego wniosku. To znacznie ułatwi i przyspieszy cały proces.
  • po podpisaniu umowy zalogujesz się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub do aplikacji mobilnej Banku. Masz na to czas do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Jeżeli umowę zawierasz w listopadzie 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca lutego 2020 r., jeżeli umowę zawierasz w grudniu 2019 r., to warunek musi zostać spełniony do końca marca 2020 r. itd.
  • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1500 zł. Pamiętaj, że muszą to być transakcje bezgotówkowe, które nie zostaną zwrócone na konto Twojej karty i nie mogą to być wypłaty z bankomatów, czy przelewy – jest to całkowicie nie opłacalne, a po drugie nie łapie się na promocję.

Proces zawarcia umowy przebiega bardzo sprawnie i możliwe jest jej podpisania bez udziału kuriera. Ja swoją umowę o kartę w Citi Banku zawierałam już jakiś czas temu, ale wiem, że wygląda on tożsamo w chwili obecnej. Po złożeniu wniosku kontaktuje się z Tobą Infolinia w celu zbadania zdolności kredytowej. Wymagane dokumenty wystarczy zeskanować i przesłać na adres mailowy, podany przez Pracownika Infolinii. To co będzie Ci potrzebne to skan dowodu osobistego, wyciąg z konta lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający dochody – listę znajdziesz w regulaminie, umieściłam go pod wpisem w przydatnych dokumentach. Następnie ustalasz z Pracownikiem infolinii hasło do dokumentów, które będą wysłane na Twój adres mailowy – otrzymasz umowę, oświadczenia o odstąpieniu od promocji czy umowy i regulaminy. Na umowie znajdziesz kod, który posłuży Ci jako podpis do sfinalizowania całego procesu. Szybko, bez wychodzenia z domu i bez kuriera.

ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO WYKORZYSTANIA NA ALLEGRO.PL

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Odebranie vouchera

O przyznaniu vouchera zostaniesz poinformowany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji. Voucher zostanie wysłany przez Citi Online w terminie do 60 dni, licząc od momentu, kiedy otrzymałeś informacje o spełnieniu warunków promocji. 

Voucher jest ważny 12 miesięcy i w tym przypadku musimy zrealizować go jednorazowo. Nie obejmuje on też kosztów dostawy, ale mam nadzieję, że już korzystasz z Allegro Smart, bo nawet jeżeli robisz zakupy na Allegro kilka razy w roku, to ekonomicznie jest po prostu tę usługę mieć. Jeżeli z Allegro nie korzystasz w ogóle – chociaż trudno mi to sobie wyobrazić :), to Allegro Smart możesz też wykupić na jeden miesiąc i dzięki temu realizując voucher na 400 zł, dostawa za wszystkie produktu od kilku sprzedajacych będzie Cię kosztowała tylko 8,99 zł. 

Ile kosztuje karta Simplicity?

Karta Kredytowa Simplicity jest kartą darmową. Oznacza to, że nie ponosisz opłaty rocznej i miesięcznej za swoją kartę główną. Nie płacisz za korzystanie z karty czy za transakcje bezgotówkowe, jeżeli spłacasz je w terminie. Karta nie obciąża Twojego budżetu, jeżeli korzystasz z niej rozsądnie i z rozwagą, czyli nie wydajesz z niej pieniędzy  ponad stan, na jaki pozwala Ci Twój portfel.

Celem tej promocji jest wydanie na przestrzeni 3 miesięcy 2000 zł bezgotówkowo i tego się trzymaj. To co miałbyś wydać ze swojego konta osobistego, wydaj z karty aby spełnić warunek promocji, a następnie spłać zadłużenie w podanym na wyciągu terminie.

Pamiętaj również, aby nie wypłacać kartą pieniędzy z bankomatów, albo żeby nie wykonywać przelewów z karty – są to transakcje gotówkowe, za które bank obciąży Cię prowizją.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)