200 zł do wydania w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych drogerii w Polsce to świetny deal szczególnie, kiedy możemy je zdobyć otwierając darmowe Konto Osobiste w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji może wziąć udział każda osoba, która w okresie 3 lat przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem w Banku (w tym także w Banku BGŻ S.A.) żadnego Konto osobistego.

Okres przystąpienia do promocji

Rejestracji w promocji dokonasz w okresie od 26.03.2018 r. do 15.04.2018 r. przy czym pula nagród została ograniczona i wynosi 1000 rejestracji. Umowa musi zostać podpisana do dnia 30.04.2018 r.

Warunki przystąpienia do promocji

Okres karencji jest spory, a promocji w Banku BGŻ BNP Paribas nie brakuje. Jeżeli jednak łapiesz się na ofertę, to koniecznie będzie spełnienie jeszcze tych kilku warunków:

 • maksymalnie do dnia 15.04.2018 r. rejestrujesz się w promocji korzystając z dedykowanej strony i składasz wniosek o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z Kartą debetową i bankowością elektroniczną (rejestrując się w promocji wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora [Ad Astra], oraz upoważniasz Bank do przekazania Organizatorowi informacji objętych tajemnicą, które są niezbędne do przeprowadzenia promocji i otrzymania premii). Wniosek o konto składasz zaraz po rejestracji przechodząc na stronę Banku.
 • do dnia 30.04.2018 r. podpisujesz umowę ramową, czyli umowę o Konto wraz z Kartą i usługą bankowości elektronicznej za pośrednictwem kuriera.
 • w miesiącu maju, czerwcu i lipcu:
  • w każdym z trzech miesięcy na Twoim koncie zostaną odnotowane wpływy na kwotę 1000 zł miesięcznie.
  • w każdym z trzech miesięcy rozliczysz transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 200 zł
  • w każdym z trzech miesięcy wykonasz minimum 1 przelew za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile,
 • w miesiącu sierpniu, wrześniu i październiku:
  • w każdym z trzech miesięcy na Twoim koncie zostaną odnotowane wpływy na kwotę 1000 zł miesięcznie.
  • w każdym z trzech miesięcy rozliczysz transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 200 zł
  • w każdym z trzech miesięcy wykonasz minimum 1 przelew za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile,
 • do dnia 23.08.2018 r. logujesz się na stronie promocji (link do zalogowania się otrzymasz od organizatora mailem do dnia 17.08.2018 r.) i podajesz adres, na który mają zostać przekazane vouchery.

Pamiętaj aby we wniosku rejestracyjnym i we wniosku o Konto podać takie same dane. Żeby otrzymać vouchery do Rossmanna do momentu ich otrzymania nie możesz zrezygnować z Konta ani z Karty. Wpływy 1000 zł, które zasilą Twoje konto nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w Banku (ani z rachunków, których jesteś współposiadaczem), kredytów, wpłat gotówkowych i rachunków prowadzonych przez BGŻOptima.

Otrzymanie vouchera

Pierwszy voucher o wartości 100 zł zostanie przyznany po spełnieniu warunków w miesiącach maj czerwiec i lipiec 2018 r. Drugi voucher zostanie przyznany po spełnieniu warunków w miesiącach sierpień, wrzesień i październik 2018 r. Vouchery są ważne do dnia 01.07.2019 r. i można wykorzystać je w częściach, nie ma konieczności wykorzystania jednego vouchera jednorazowo. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki promocji pierwszy voucher otrzymasz we wrześniu (nadanie przesyłki nastąpi w dniu 31.08.2018 r.), a drugi voucher w grudniu (nadanie przesyłki nastąpi 30.11.2018 r.)

No i można by pomyśleć, że „świetna promocja, cały rok będę czekać na nagrody”, ale prawda jest taka, że każdy kto dba o swoje finanse i planuje swoje wydatki znajdzie w tym sens. Koniec roku to dla wielu osób sporo wydatków. We wrześniu mamy szkołę, w grudniu święta. I nawet jeżeli na vouchery musimy czekać długo, to później mogą stanowić odciążenie naszego budżetu domowego, albo prezent dla kogoś z rodziny.

Nic nie tracisz – Konto Optymalne prowadzisz za free

Kolejnym powodem, dla którego warto z promocji skorzystać jest fakt, że Konto Optymalne jest darmowe. Nie zapłacisz za jego prowadzenie, za kartę debetową, za przelewy internetowe, sprawdzenie salda w bankomacie czy za wypłaty środków z bankomatów własnych Banku ani z bankomatów Planet Cash w Polsce.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO OSOBISTE I ODBIERZ VOUCHERY DO ROSSMANNA O WARTOŚCI 200 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂
PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Atrakcyjne konto 2”

Taryfa Opłat i Ptowizji BGŻ BNP PARIBAS

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)