Być może kojarzycie poprzednie edycje promocji z voucherami do Morele.net, który Citi Bank przyznawał za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej Simplicity i spełnienie kilku prostych warunków. Oferta ponownie pojawiła się w ofercie Banku, ale voucher o wartości 300 zł możemy wydać nie tylko na stronie Morele.net, ale również u 9 innych partnerów: digitalo.pl, HulaHop.pl, Presto, Pupilo.pl, amfora.pl, ubieramy.pl, meblujesz.pl, motoria.pl oraz budujesz.pl.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty skorzysta każdy, kto od dnia 01.01.2015 r. nie posiadał głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 26.03.2018 r. do 04.07.2018 r. Do dnia 04.07.2018 r. konieczne jest zgłoszenie udziału w promocji, na dedykowanej stronie oferty. Umowa o kartę może nastąpić w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

  • do dnia 04.07.2018 r. złóż wniosek o Kartę kredytową za pomocą dedykowanego formularza promocji. W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpiszesz w kwietniu, warunek należy spełnić w do końca czerwca)
  •  przez okres 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych rozlicz co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch miesięcy. Warunek należy zacząć spełniać maksymalnie do następnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.
    Przykład: Jeżeli umowę podpisujesz w kwietniu, to 5 transakcji wykonujesz w maju i 5 transakcji wykonujesz czerwcu. Jeżeli umowę podpisujesz w maju, to 5 transakcji wykonujesz w czerwcu i 5 transakcji wykonujesz lipcu. Itd.
  • Pamiętaj, aby podczas kontaktu z pracownikiem Banku potwierdzić, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych, oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Odebranie vouchera

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany przez Bank poprzez bankowość elektroniczną, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. W tej samej wiadomości otrzymasz od banku voucher do sklepów Grupy Morele.net o wartości 300 zł. Voucher jest ważny do dnia 31.03.2019 r. Regulamin promocji mówi, że voucher może być wykorzystany jednorazowo. „Może” nie oznacza „musi”, więc teoretycznie powinniśmy móc wykorzystać go kilkakrotnie. Jednak prawda jest taka, że aby voucher został aktywowany to wartość koszyka w jednym z wybranych sklepów musi wynieść 300 zł lub więcej, co oznacza, że do wyboru mamy jeden sklep, w którym voucher musimy wykorzystać jednorazowo 🙂

Pamiętaj, że wybierając darmową Kartę Kredytową Simplicity nie ponosisz opłaty rocznej, a dzięki temu karta jest darmowa. Spłacając swoje zadłużenie zgodnie z wyciągiem – czyli terminowo 🙂 nie musisz bać się o dodatkowe opłaty i odsetki karne za nieterminowe regulowanie zadłużenia. Jeżeli podczas zawierania umowy o kartę konsultant Banku będzie chciał aktywować Ci jakiekolwiek dodatkowe usługi, dopytaj czy na pewno są bezpłatne przez cały okres trwania umowy, aby nie ponieść dodatkowych kosztów.

ODBIERZ VOUCHER 300 ZŁ DO SKLEPÓW GRUPY MORELE.NET

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂
PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Voucher do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji Kart Kredytowych Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)