Kilka dni temu opublikowałam recenzję promocji, dotyczącej nowego Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia jest premia w wysokości 300 zł, wypłacana jako zwrot transakcji za płatności Kartą do Konta. Bank wprowadził natomiast jeszcze jedną ofertę, w której za otwarcie konta otrzymasz 100 zł, a za transakcje, zwrot w kwocie do 300 zł, więc łącznie możesz zgarnąć aż 400 zł premii.

Przede wszystkim promocja trwa  od dnia 26 maja 2017 r. do dnia 19 czerwca 2017 r. z tym, że pula nagród – w tym wypadku chodzi o premię w wysokości 100 zł za otwarcie Konta – została ograniczona do 1000 rejestracji. Oznacza to, że 1000 pierwszych osób, które zarejestrują się w promocji, mają szansę zdobyć 100 zł premii za otwarcie Konta.

Dodatkowo w promocji udział mogą wziąć wszyscy, którzy od dnia 26 listopada 2016 r. do dnia 25 maja 2017 r., czyli w okresie 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie posiadali ani nie byli współposiadaczami konta osobistego w Banku.

Warunki promocji

Promocja składa się z dwóch ofert. Jedną już znasz, ponieważ pisałam jej recenzję (chodzi mi o „Konto z Money Back” do 300 zł zwrotu za transakcje), druga to promocja „Premia dla Ciebie” w której możesz otrzymać 100 zł bonusu. Oczywiście promocje łączą się ze sobą, ale zacznijmy od 100 zł premii. Jak je zdobyć?

  • do dnia 19 czerwca 2017 r. wypełnij formularz rejestracyjny potwierdzający, że chcesz do promocji przystąpić. Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych, a także na przekazywanie danych pomiędzy Organizatorem (Ad Astra) a Bankiem. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z Kartą debetową – będziesz mógł to zrobić zaraz po wypełnieniu formularza, o którym wspomniałam powyżej, wykorzystując link, który przeniesie Cię na stronę Banku
  • do dnia 30 czerwca 2017 r. podpisz umowę
  • od dnia 01 lipca 2017 r. do dnia 31 lipca 2017 r. zasil konto kwotą 1000 zł. W związku z tym, iż wpływ na konto nie może być wpłatą gotówkową, ani przelewem z innego naszego Konta w Banku, w tym z Konta BGŻOptima to najprościej przelać środki z rachunku prowadzonego w innym Banku
  • od dnia 01 lipca 2017 r. do dnia 31 lipca 2017 r. dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł. Regulamin promocji zaznacza, że mają być to jedynie transakcje bezgotówkowe wykonywane w punktach handlowo – usługowych, jednak jak udało nam się potwierdzić z Bankiem mogą być to również transakcje bezgotówkowe Kartą wykonywane online w Internecie, ponieważ regulamin w żaden sposób ich nie wyklucza.

Wypłata Premii

Do 10 sierpnia 2017 r. otrzymasz na adres mailowy wskazany podczas rejestracji dane do logowania, musisz więc wrócić na stronę promocji i podać numer rachunku, na który organizator dokona wypłaty premii  100 zł – masz na to czas do dnia 17 września 2017 r. Do 31 sierpnia 2017 r. zostaniesz mailowo powiadomiony o tym, że otrzymasz premię, a sama premia zostanie wypłacona na Konto maksymalnie do 19 września 2017 r.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

3% zwrotu za transakcje bezgotówkowe

Warunki tej promocji pozostają bez zmian. Pełną jej recenzję znajdzie we wpisie Darmowe Konto Optymalne i 300 zł zwrotu w BGŻ BNP Paribas, ale dla przypomnienia do promocji „Konto z Money Back” możesz przystąpić do dnia 31 sierpnia 2017 r. Nawet jeżeli nie załapiesz się na dodatkowe 100 zł wynikające z połączenia obu promocji ciągle masz szansę na zwrot środków do 300 zł za transakcje bezgotówkowe.

Premia w postaci zwrotu w wysokości 2% (25 zł miesięcznie) od transakcji bezgotówkowych kartą, będzie naliczana przez okres 12 miesięcy. Żeby otrzymać maksymalny miesięczny zwrot, czyli 25 zł musimy rozliczyć transakcje na kwotę 1250 zł. Zwrot zostanie wykonany na nasze konto do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia transakcji bezgotówkowych.

Pamiętaj również, że jeżeli chcesz połączyć promocje, to powinieneś korzystać z formularza w tym wpisie.

Konto Optymalne

Konto  Optymalne jest prowadzone bezpłatnie, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za Kartę debetową do Konta, chyba że będzie to nośnik zbliżeniowy, za który zapłacimy 1 zł. Nie zapłacimy za wypłaty środków z Bankomatów  BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce – pozostałe wypłaty z innych bankomatów to każdorazowo 5 zł, a dodatkowo bez prowizji wypłacimy środki za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance. Przy wypłatach dokonywanych za granicą warto mieć jednak na uwadze, że możemy stracić na przewalutowaniu. Pozostałe opłaty i prowizje znajdziecie w Tabeli załączonej poniżej.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa-Prowizji-i-Oplat-Rachunkow-bankowych

Regulamin promocji Premia dla Ciebie

Regulamin-promocji-Konto-Money-Back

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)