Ruszyła bardzo prosta w warunki promocja Konta dla Młodych w PKOBP, dzięki której osoby w wieku od 18 do 26 roku życia mogą otrzymać 10 biletów do sieci kin Helios lub Cinema City. Do promocji można przystąpić do 19 lutego 2017 r., a skorzystać mogą z niej osoby, które na dzień 31 grudnia 2016 r. nie posiadała żadnego Konta Osobistego w Banku PKOBP ani w Banku Inteligo. Oznacza to również, że jeżeli ktoś z Was brał udział w innych promocjach PKO BP albo Inteligo ale zdążył zamknąć konto do 30 grudnia 2016 r. to jak najbardziej z tej promocji może skorzystać.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 10 biletów do kina Helios lub Cinema City musimy:

Odebranie nagrody

Nagroda zostanie nam przekazana w postaci 10 elektronicznych kodów, które następnie wymieniamy na bilety w kasie kin Helios lub Cinema City. Kody będą dostępne w Bankowości Elektronicznej iPKO. Bilety, a właściwie kody, które otrzymamy będą ważne przez 6 miesięcy od momentu ich wydania przez Bank. Bilety będą wydawane w dwóch turach do 17 lutego 2017 r. i do 14 marca 2017 r. według kolejności spełnienia przez nas warunków. Kody można wymienić na seanse 2D, które aktualnie znajdują się w ofercie Kin.

Liczba biletów w promocji jest ograniczona do następującej ilości: 1700 sztuk biletów do  sieci kin Cinema City oraz 1100 sztuk do sieci kin Helios. Oznacza to, że promocja wcale nie musi trwać do dnia 19 lutego 2017 r. i może zakończyć się szybciej.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO DLA MŁODYCH

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztuje PKO Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych prowadzone jest bezpłatnie. Nie trzeba spełniać tutaj żadnych dodatkowych warunków, przelewać wynagrodzenia, czy zasilać go jakąś konkretną kwotą. Bezpłatnie możemy posiadać również Kartę do Konta MasterCard pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych w okresie rozliczeniowym. Jeżeli transakcji dokonamy mniej, albo nie dokonamy ich wcale, wówczas Bank obciąży nas opłatą:

1 zł – gdy dokonamy 4 operacje bezgotówkowe
2 zł – gdy dokonamy 3 operacje bezgotówkowe
3 zł – gdy dokonamy 2 operacje bezgotówkowe
4 zł – gdy dokonamy 1 operację bezgotówkową
5 zł – gdy nie dokonamy żadnej operacji bezgotówkowych

Z Kontem dla Młodych nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Płatny jest natomiast Cashback w wysokości 1 zł od każdej transakcji, oraz niektóre czynności wykonywane bezpośrednio w Placówkach. Jednak z uwagi na wiek, jakiemu jest dedykowane konto czyli od 18 do 26 roku życia to wydaje mi się, że te opłaty nie powinny w niczym przeszkadzać, bo zdecydowana większość z Was będzie obsługiwać konto mobilnie. Pełną Tabelę Opłat i Prowizji oraz Regulamin promocji znajdziecie poniżej.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Kino za 0 – edycja Miłość mamy za zero

Tabela Opłat i Prowizji Konto dla Młodych

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)