Promocje związane z Kontem Direct to zdecydowanie te, które należą do najprostszych. Przede wszystkim dlatego, że nie ma do spełnienia zbyt wielu warunków, po drugie dlatego, że warunki są dostosowane do „każdej kieszeni”, a po trzecie zasady i sposób ich wykonania są zawsze jasno i klarownie opisane w Regulaminie.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które skończyły 18 lat, i które od dnia 01.08.2016 r. nie posiadały ani nie współposiadały Konta Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 01.02.2018 r. do 30.04.2018 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Bank przyznaje premie za otwarcie Konta Direct wraz z Kontem oszczędnościowym (100 zł premii), za wykonanie 3 transakcji Blikiem (20 zł premii) i za wpływ wynagrodzenia (20 zł premii). Spójrz na szczegóły:

Warunki dla osoby od 18 do 26 lat

  • jeżeli jesteś nowym Klientem, to do dnia 30.04.2018 r. otwórz Konto korzystając z dedykowanej strony promocji, wraz z kartą do Konta oraz Kontem oszczędnościowym. Podczas składania wniosku o Konto wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
  • jeżeli jesteś już Klientem ING i posiadasz Konto oszczędnościowe to Konto osobiste otwórz za pomocą Bankowości elektronicznej, a następnie do dnia 30.04.2018 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji
  • do dnia 30.06.2018 r. wykonaj 8 transakcji bezgotówkowych Kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Pamiętaj, aby 3 z tych transakcji zostały rozliczone Blikiem w Internecie. Transakcje nie mogą zostać anulowane ani odrzucone. Bank uwzględni tylko te operacje, które zostaną zaksięgowane na koncie.
  • do dnia 30.06.2018 r. na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie lub stypendium w dowolnej kwocie. Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny, nie może być to również wpłata w oddziale lub wpłatomacie.

Warunki dla osoby od 18 do 25 lat

  • jeżeli jesteś nowym Klientem, to do dnia 30.04.2018 r. otwórz Konto korzystając z dedykowanej strony promocji, wraz z kartą do Konta oraz Kontem oszczędnościowym. Podczas składania wniosku o Konto wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
  • jeżeli jesteś już Klientem ING i posiadasz Konto oszczędnościowe to Konto osobiste otwórz za pomocą Bankowości elektronicznej, a następnie wypełnij formularz przystąpienia do promocji
  • do dnia 31.08.2018 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na łączną kwotę 1000 zł. Pamiętaj, aby 3 z tych transakcji zostały rozliczone Blikiem w Internecie. Transakcje nie mogą zostać anulowane ani odrzucone. Bank uwzględni tylko te operacje, które zostaną zaksięgowane na koncie.
  • do dnia 31.08.2018 r. na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie w kwocie minimum 1000 zł. Wpływ nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny, nie może być to również wpłata w oddziale lub wpłatomacie.

Po zawarciu umowy z Bankiem pamiętaj, aby upewnić się, czy zgody marketingowe na pewno są włączone. O tym jak możesz to zrobić i dlaczego ważna jest ich weryfikacja, już kiedyś na blogu pisałam. Co do płatności blikiem w Internecie to masz całkiem sporo możliwości. Do najpopularniejszych sklepów, w których można zapłacić blikiem należą między innymi Allegro, Empik, AliExpress, Pyszne, Rossmann czy Zalando.

OTWÓRZ KONTO DIRECT I ODBIERZ 140 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Wypłata premii

Premia będzie wypłacana w różnych terminach z uwagi na to, że każdy grupa wiekowa ma inne terminy na spełnienie warunków promocji. Osoby w wieku 18-25 lat otrzymają premię na Konto oszczędnościowe do dnia 08.08.2018 r. Osoby w wieku powyżej 26 roku życia, otrzymają premię na Konto oszczędnościowe do dnia 10.10.2018 r.

Ile kosztuje Konto w ING Banku Śląskim?

Konto Direct to rachunek prowadzony bezpłatnie. Najkorzystniej obsługiwać go poza placówką bankową, czyli internetowo lub przez aplikację mobilną. Czynności wykonywane w Placówkach trochę kosztują w tym wypadku, np. wypłata środków to 9 zł od każdej operacji. Bezpłatne są oczywiście przelewy internetowe, wyciągi elektroniczne i wypłaty środków z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash. Raz w miesiącu możesz też bezpłatnie podjąć gotówkę z innego bankomatu, kazda kolejna wypłata to koszt 2,50 zł. Karta debetowa Visa będzie bezpłatna, jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym zaksięgujesz na swoim Koncie operacje na kwotę 300 zł lub 200 zł jeżeli nie masz jeszcze 26 lat. Pamiętaj, że okres rozliczeniowy w Banku trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Konto Komfort to rachunek, za którego prowadzenie zapłacisz 12 zł miesięcznie (6 zł przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia w ramach mini promocji). W zamian za to otrzymasz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i nieco więcej bezpłatnych czynności wykonywanych w placówkach, ale nie wydaje mi się, aby była to karta przetargowa do otwarcia akurat tego rachunku. Tym bardziej, że aby posiadać bezpłatnie kartę, również konieczne są transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. Zdecydowanie korzystniejszą opcją jest Konto Direct.

Posiadając Konto w ING warto też zwrócić uwagę na konto oszczędnościowe Saver. To rachunek prowadzony bezpłatnie, na który po każdej wykonanej operacji kartą Bank będzie przelewał „resztę” z Twoich zakupów. W praktyce wygląda to tak, że płacisz za zakupy 23 zł, a 7 zł trafia na Twoje konto oszczędnościowe. Przez cały czas masz do tego konta dostęp, widzisz ile środków już tam zgomadziłeś i możesz je dowolnie wypłacać w każdym momencie. Więcej o tym rachunku pisałam w przeglądzie o automatycznym odkładaniu środków i regularnym oszczędzaniu, więc zajrzyj koniecznie

PRZYDATNE DOKUMENTY

„Do 140 za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”

„Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”

Tabela Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)