Po raz kolejny Millennium Bank przedłuża ofertę Konta oszczędnościowego Profit, na którym Twoje środki do kwoty 100 000 zł będą zarabiać na poziomie 2,5% w skali roku, przez okres 3 miesięcy. Co prawda obecnie na rynku finansowym można znaleźć jeszcze lepszą ofertę np. w Getin Noble Banku, który proponuje oprocentowanie 2,7% w skali roku, dla kwoty do 200 000 zł, przez okres 4 miesięcy, ale mimo wszystko Millennium Bank cieszy się większym uznaniem.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych i obecnych Klientów Banku. Skorzystasz z niej, jeżeli już posiadasz Konto Oszczędnościowe Profit lub dopiero je otworzysz. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku to wystarczy, że otworzysz Konto 360 (obecnie w promocji) wraz z Kontem Oszczędnościowym.

Okres przystąpienia do promocji 

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 15.10.2017 r. do 13.01.2018 r. Jeżeli do promocji przystępujesz na ostatnią chwilę, to 13.01.2018 r.  jest ostatnim dniem, w którym możesz przelać nowe środki, aby były oprocentowane na 2,5% w skali roku.

Warunki promocji

Tak jak było w poprzednich edycjach, nie ważne czy jesteś obecnym, czy nowym Klientem Banku. Z tej promocji skorzystają wszyscy, którzy posiadają Konto Oszczędnościowe Profit. Jeżeli jesteś nowym Klientem Banku, to warto najpierw otworzyć Konto 360˚ lub 360 ˚ Student w promocji z bonem o wartości 150 zł do Allegro, a następnie Konto oszczędnościowe Profit. Jeżeli już posiadasz Konto Osobiste w Banku Millennium otwórz samo Konto oszczędnościowe Profit korzystając z dedykowanej strony promocji.

Oprocentowanie promocyjne Konta Oszczędnościowego wygląda następująco:
2,5% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł, przez okres 3 miesięcy licząc od dnia wpływu środków
1,7% dla nadwyżki środków ponad 100 000 zł

Nowe środki Bank oceni względem dnia 14.10.2017 r., uwzględniając wszystkie Twoje środki zgromadzone na rachunkach technicznych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i inwestycyjnych prowadzonych przez Bank.

Jeżeli szukasz alternatywnego rozwiązania, bo posiadasz więcej środków niż 100 000 zł, albo z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie załapałeś się na promocję w Bank Millennium, to warto zapoznać się z ofertami Getin Noble Banku (który proponuje oprocentowanie 2,7% dla nowych środków do kwoty 200 000 zł, prze okres 4 miesięcy), Alior Banku (który proponuje oprocentowanie 2,5% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł, prze okres 3 miesięcy – z oferty można skorzystać wielokrotnie) czy Euro Banku (który również proponuje oprocentowanie 2,5% dla nowych środków do kwoty 30 000 zł, prze okres 3 miesięcy).

2,5% na Koncie Oszczędnościowym i 150 zł premii z Kontem Osobistym

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Nowe Środki na Koncie oszczędnościowym Profit

Tabela oprocentowania Millennium Banku

Voucher 150 zł do wykorzystania na Allegro

Tabela Opłat i Prowizji Millennium Bank

 

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)