Do oferty Citi Banku po raz kolejny trafiło Konto Citi Priority, tym razem z premią do 700 zł. Przypominam, że w poprzednich edycjach tej promocji premia wynosiła 400 zł, więc obecna oferta to absolutna rewelacja, tym bardziej, że warunki promocji niewiele się zmieniły, a Citi Bank to jeden z niewielu Banków, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli po dniu 31.10.2016 r. nie byłeś posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem Konta osobistego lub Konta Oszczędnościowego. Jeżeli jesteś obecnym Klientem Banku, ale tylko w zakresie produktu kredytowego, możesz wziąć udział w promocji.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 12.10.2017 r. do 31.01.2018 r. Należy pamiętać, że z promocji skorzysta 2000 pierwszych osób, które dokonają rejestracji na dedykowanej stronie promocji.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Na kwotę 700 zł składają się 3 premie: pierwsza z nich to zwrot środków za transakcje bezgotówkowe kartą do 450 zł, druga to 100 zł na powitanie, a trzecia premia, którą bank określa nagrodą za lojalność to 150 zł. Warunki, jakie należy spełnić są proste, a jednocześnie są to warunki bezpłatnego prowadzenia konta, więc nie zapłacisz za jego prowadzenie, a dodatkowo możesz otrzymać aż 700 zł w gotówce. Dodatkowym warunkiem, jaki należy w tej promocji spełnić, to posiadanie produktu kredytowego. Jeżeli jesteś nowym Klientem Citi Banku, to proponuję skorzystać z darmowej Karty Kredytowej Simplicity, którą obecnie możesz otworzyć w następujących promocjach: voucher 400 zł do Biedronki, voucher 400 zł do Allegrovoucher 400 zł do perfumerii Douglas, voucher 400 zł do oleole.pl, voucher 400 zł do morele.net, voucher 400 zł do frisco.pl, nagroda w postaci smartphona LG K4, nagroda w postaci rocznego, darmowego abonamentu do storytel.pl. Co zrobić, aby otworzyć Konto Citi Priority i zgarnąć premię?

  • do dnia 31.08.2018 r. zgłoś swój udział w promocji, składając wniosek o Konto wraz z Kartą debetową na dedykowanej stronie promocji. W formularzu podaj swoje dane oraz zaznacz checkboxy, którymi potwierdzisz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, że akceptujesz regulamin promocji oraz, że wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji o statusie złożonego wniosku drogą elektroniczną (mail, telefon)
  • maksymalnie do dnia 28.02.2018 r. podpisz umowę o Konto Citi Priority
  • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Banku. Jeżeli umowę podpisujesz w październiku warunek należy spełnić do końca listopada, jeżeli umowę podpisujesz w listopadzie to warunek należy spełnić do końca grudnia itp.

Do 450 zł zwrotu za transakcje

Jeżeli spełniłeś warunki opisane powyżej, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko rozliczać transakcje bezgotówkowe kartą. Bank będzie dokonywał zwrotu za transakcje przez okres 9 miesięcy, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o Konto. W każdym z 9 miesięcy możesz uzyskać maksymalnie 50 zł premii (5% od łącznej wartości wszystkich transakcji), co oznacza, że miesięczne wydatki kartą powinny wynieść 1000 zł. Transakcje bezgotówkowe możesz wykonywać w sklepach stacjonarnych oraz w Internecie, co jest dużym ułatwieniem, bo robienie zakupów online to czysta przyjemność 🙂 Ważne, aby zostały one w danym miesiącu zaksięgowane na Twoim Koncie, więc nie czekaj z ich wykonaniem do ostatniej chwili. Premia za transakcje wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania operacji (np. za transakcje rozliczone w październiku premię otrzymasz do końca listopada). 1000 zł, który należy wydać miesięcznie nie jest zbyt wygórowaną kwotą, a to daje duże szanse na zdobycie maksymalnej premii, która łącznie wynosi 450 zł.

100 zł premii na powitanie

Poza zwrotem środków do 450 zł za rozliczanie transakcji bezgotówkowych, masz jeszcze do zgarnięcia dwie premie. Pierwszą z nich jest 100 zł na powitanie. Aby ja otrzymać konieczne jest spełnienie warunków bezpłatności i tutaj masz dwie opcje do wyboru:

  • albo utrzymujesz na rachunkach w Citi średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30 000 zł
  • albo zasilasz swoje konto kwotą 5000 zł (przelew może pochodzić z wymagrodzenia, albo z innego Twojego Konta w banku zewnętrznym. Najwazniejszy aby nie był to przelew pomiedzy rachunkami indywidualnymi prowadzonymi w Citi Banku) i jednocześnie posiadasz produkt kredytowy, np. Kartę Kredytową, limit kredytowy, pożyczkę w Citi Banku. Jeżeli jesteś nowym Klientem to wniosek o darmową Kartę Kredytową Simplicity możesz złożyć korzystając z jednej z wyżej wymienionych promocji.

Jeden z tych warunków (od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz) musi zostać spełniony do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeżeli umowę podpisujesz w październiku, to warunek powinien zostać spełniony maksymalnie do końca grudnia, jeżeli umowę podpisujesz w listopadzie, to warunek powinien zostać spełniony maksymalnie do końca stycznia itd. Przypuszczam jednak, że warunek bezpłatności konta spełnisz szybciej, czyli zaraz po podpisaniu umowy, chociażby po to, żeby uniknąć opłaty za konto. Premia 100 zł wpłynie na Twoje Konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunku. Im szybciej go spełnisz, tym szybciej otrzymasz premię.

Dodatkowe 150 zł premii

Ostatnia premia, jaką możesz otrzymać od Banku to 150 zł, za spełnienie niemalże tych samych warunków co w przypadku premii 100 zł na powitanie. Konieczne będzie spełnienie jednego z warunków bezpłatnego prowadzenia konta, czyli:

  • albo utrzymujesz na rachunkach w Citi średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30 000 zł
  • albo zasilasz swoje konto kwotą 5000 zł (musi być to przelew zewnętrzny i nie może pochodzić z innego rachunku Klienta indywidualnego, czyli najlepiej gdyby było to wynagrodzenie) i jednocześnie posiadasz produkt kredytowy, np. Kartę Kredytową, limit kredytowy, pożyczkę w Citi Banku.
  • a dodatkowo wykonujesz co najmniej jednego przelewu z konta miesięcznie.

Ten warunek musi być spełniany przez 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta. Premia 150 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli po 7 miesiącach – pamiętaj, że to nie jest premia miesięczna.

Żeby otrzymać wszystkie 3 nagrody premiowe Twoje Konto nie może zostać zamknięte i nie może być w trakcie wypowiedzenia. Jeżeli więc zakładasz je tylko po to, aby otrzymać premię, złóż wniosek o wypowiedzenie umowy Konta dopiero po otrzymaniu wszystkich środków.

OTWÓRZ KONTO CITI PRIORITY Z PREMIĄ DO 700 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

W przydatnych dokumentach znajdziesz harmonogram promocji stworzony w excelu. Możesz go pobrać za darmo i jestem przekonana, że pozwoli Ci on uporządkować wszystkie czynności, jakie należy wykonać, aby otrzymać premie. W pierwsze zakładce znajdziesz wszsytkie warunki z podziałem na miesiące, w drugiej zakładce warunki zostały przypisane do poszczególnych premii, a dodatkowo możesz tam zaznaczyć datę w której Ty już dany warunek spełniłeś. Wystarczy, że w danym arkuszu wybierzesz miesiąc podpisania umowy, a wszystkie dane podstawią się automatycznie.

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority może być rachunkiem prowadzonym bezpłatnie pod warunkiem, że w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach wynosi minimum 30 000  zł, albo na Twoje konto wpłynie z banku zewnętrznego kwota 5000 zł i jesteś posiadaczem w Citi Banku Karty kredytowej lub kredytu. Co najważniejsze wpływ, to nie koniecznie musi być wynagrodzenie. Nawet jeżeli nie zarabiasz 5 000 zł, możesz przelać środki z wynagrodzenia, a różnicę uzupełnić środkami z innego swojego konta. Jeżeli warunek nie zostanie spełniony, opłata za konto wyniesie 30 zł. Nie zapłacisz za to za kartę do konta Citicard, przelewy internetowe, wypłaty środków w Oddziałach Banku oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Do 700 zł bliżej niż myślisz z kontem Citi Priority”

Tabela Opłat i Prowizji Konta oraz Linia kredytowa Citi

harmonogram promocji Citi Priority

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)