Pojawiła się kolejna edycja promocji organizowana przez mBank i Bankier.pl, dzięki której możemy łącznie otrzymać premię w wysokości 250 PLN. Promocja trwa od 13.03.2017 r.  do 31.03.2017 r.  i łączy w sobie dwie oferty: „150 zł na start” oraz 100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”, której recenzję również znajdziecie na naszym blogu. Promocja „150 zł na start” przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy przed dniem przystąpienia nie byli posiadaczami mBiznes konta Standard i którzy zdecydują się to właśnie konto otworzyć do dnia 31.03.2017 r.

Warunki promocji

Aby otrzymać premię 150 PLN musimy:

  • zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie dedykowanego formularza pamiętając jednocześnie o wyrażeniu zgód na przekazanie danych osobowych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji
  • podpisać umowę o mBiznes konto Standard w terminie miesiąca od momentu złożenia wniosku (nie później niż do 30.04.2017 r.)
  • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew zewnętrzny w terminie miesiąca od momentu otwarcia konta (nie później niż do 31.05.2017 r.)
  • przekazać za pośrednictwem strony promocji numer rachunku otwartego w ramach promocji

Wypłata premii

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani maksymalnie do dnia  30.06.2017 r. za pośrednictwem maila wskazanego podczas zakładania konta. Premia zostanie nam wypłacona w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas informacji o jej przyznaniu, czyli najpóźniej do 3 tygodnia lipca 2017 r. Pamiętajcie proszę, aby po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej spełnienie warunków niezwłocznie zalogować się na stronie promocji i wskazać numer otwartego rachunku.

Łączymy promocje, czyli dodatkowe 100 PLN premii

Jeżeli spełnimy powyżej opisane warunki otrzymamy 150 PLN premii. Nagrodę możemy powiększyć o kolejne 100 PLN jeżeli w przeciągu 30 dni  kalendarzowych od momentu zawarcia umowy zlecimy przelew do ZUS z nowo otwartego konta na kwotę minimum 250 PLN. Premia 100 PLN zostanie nam wypłacona do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki. Jeżeli np. warunki spełnimy 10 kwietnia 2017 r. to premia powinna wpłynąć na konto do 9 maja 2017 r.

Dodatkowo zgodnie z regulaminem promocji nie zapłacimy przez okres 24 miesięcy od momentu otwarcia rachunku bieżącego za następujące czynności bankowe:

  • za prowadzenie rachunku
  • za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir)
  • za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A., mBank
  • za posiadanie i użytkowanie karty debetowej

Warto też wspomnieć, że posiadając Konto Firmowe w mBanku możemy przystąpić do programu poleceń, gdzie za skuteczne polecenie mBiznes Konta otrzymamy 200 PLN premii, a za polecenie mBiznes Konta z usługą mKsięgowości aż 300 PLN premii. Więcej o programie poleceń mBank przeczytacie tutaj 🙂

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ MBIZNES KONTO STANDARD

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „150 zł na start”

Regulamin promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)