Ruszyła druga edycja promocji „100 zł na ZUS z mBiznes kontem Standard” w mBanku dzięki, której możemy zarobić 100 PLN premii. Czas na przystąpienie do promocji mija 31.03.2017 r. a skorzystać z oferty mogą przedsiębiorcy (osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie), którzy nie posiadali dla danego numeru NIP żadnego rachunku firmowego w mBanku do dnia 28.02.2017 r., czyli wyłącznie nowi Klienci.

Warunki promocji

Warunki promocji są naprawdę proste i przejrzyste. Aby otrzymać zwrot 100 PLN wystarczy do dnia 31.03.2017 r.:

Po spełnieniu wyżej opisanych warunków, nasze konto firmowe zostanie uznane kwotą 100 PLN do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniono warunki. Jeżeli np. warunki spełnimy 10 marca 2017 r. to premia powinna wpłynąć na konto do 9 kwietnia 2017 r.

Dodatkowo zgodnie z regulaminem promocji nie zapłacimy przez okres 24 miesięcy od momentu otwarcia rachunku bieżącego za następujące czynności bankowe:

  • za prowadzenie rachunku
  • za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir)
  • za posiadanie i użytkowanie karty debetowej
  • za wypłaty środków z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A., mBanku i Euronetu

W poprzedniej edycji promocji zapis o bezprowizyjnych wypłatach gotówki z bankomatów znajdował się w regulaminie. Co prawda w tej edycji zniknął z regulaminu, ale pojawia się na stronie promocji. Jak udało nam się potwierdzić z Bankiem, jest on nadal obowiązujący tylko po prostu nie ma go regulacjach promocji. Gdyby okazało się, że jednak opłata za wypłaty z tych bankomatów została Wam naliczona to dajcie nam koniecznie znać.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ MKONTO BIZNES STANDARD

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji „II edycja 100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla firm mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)