Ta promocja to absolutny hit i szczerze współczuję wszystkim, którzy tak jak ja mają konto w mBanku i nie mogą z niej skorzystać. Bankier i mBank połączyli siły i wypuścili promocję, dzięki której mamy do zdobycia 100 zł za otwarcie eKonta standard lub eKonta Plus, bon do wydania w portalu fly.pl oraz do 600 zł zwrotu za zakupy.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi Klienci mBanku. Zgodnie z regulaminem z promocji wyłączone są osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.01.2016 r.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 20.06.2017 r. do 31.07.2017 r. Przy czym do 31.07.2017 r. należy złożyć wniosek na stronie promocji, a maksymalnie do 31.08.2017 r. podpisać umowę o prowadzenia Konta.

100 zł za otwarcie Konta i bon 100 zł do fly.pl – warunki promocji

Teraz przeczytaj uważnie co należy zrobić, aby otrzymać premię. Krok po kroku przedstawię Ci wszystkie czynności jakie będziesz musiał wykonać, jeżeli chcesz odebrać bonusy.

  • Do dnia 31.07.2017 r. dokonujesz rejestracji w promocji za pośrednictwem dedykowanego formularza. W formularzu podajesz adres email, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora (Bankier.pl) i akceptujesz regulamin promocji. Następnie na adres email otrzymujesz link, który przekierowuje Cię na stronę promocji, gdzie możesz złożyć wniosek o konto
  • Do dnia 31.07.2017 r. składasz wniosek o indywidualne (nie wspólne) eKonto Standard lub eKonto plus, wykorzystując oczywiście otrzymany na email link. Podczas składania wniosku o Konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez mBank oraz zwalniasz Bank z tajemnicy bankowej w celu wymiany informacji między Bankiem a Organizatorem w celu prawidłowego przeprowadzenia promocji
  • Do dnia 31.08.2017 r. podpisujesz umowę o eKonto Standard lub eKonto plus
  • w miesiącu otwarcia Konta, albo w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy rozliczasz 5 transakcji, którymi mogą być transakcje bezgotówkowe kartą lub przelewy zewnętrzne

Wypłata premii

Do dnia 31.12.2017 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków i przyznaniu premii. Po otrzymaniu wiadomości należy przejść na stronę organizatora i podać dane niezbędne do wypłaty premii tj.: imię i nazwisko oraz numer otwartego w ramach promocji rachunku. Konto musi być aktywne na dzień wypłaty premii. Na podanie danych na stronie promocji masz czas do 14 dni od otrzymania wiadomości. Te warunki dotyczą wypłaty premii 100 zł za otwarcie eKonta.

Nieco inaczej jest w przypadku bonu do fly.pl. Bon w postaci kodu otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji w promocji do dnia 30.11.2017 r.

600 zł zwrotu za transakcje i dwuletnia gwarancja niezmienności opłat

O tej promocji pisałam informowałam Was na początku czerwca, więc zachęcam do zapoznania się ze szczegółami recenzji. Zwrot za transakcje kartą będzie przyznawany przez 6 miesięcy i w każdym miesiącu należy:

  • rozliczyć transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł (transakcja nie może zostać anulowana/zwrócona do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś)
  • dokonać przelewu na swoje konto kwotą minimum 1000 zł (przelew nie może być wykonany z innego Twojego konta w mBanku do którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem)
  • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Banku

Premia, czyli zwrot środków za zakupy w wysokości 4% (maksymalnie 100 zł miesięcznie) będzie przelewana na Twoje konto otwarte w ramach promocji przez 6 miesięcy. Zwrot dotyczy transakcji wykonanych Kartą i Blikiem. Żeby otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 100 zł miesięcznie, musisz rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym transakcje na kwotę 2500 zł.

Bank zwalania nas z opłaty za miesięcznej za kartę promocyjną wydaną do konta i daje nam dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie eKonta otwartego w ramach promocji, wypłaty z bankomatów dokonane kartą oraz przelewy internetowe w złotówkach. Należy mieć jednak na uwadze, że aby nie zapłacić za kartę i otrzymać gwarancję niezmienności opłat należy przez okres 24 miesięcy spełniać warunki promocji opisane powyżej, czyli zasilać konto, wykonywać transakcje i logować się do bankowości mobilnej. Pamiętajmy również o tym, że gwarancja niezmienności opłat nie polega na tym, że tych opłat nie będzie, ale na tym, że nawet jeżeli Bank zwiększy prowizję za wspomniane czynności, to Ciebie mimo wszystko będę obowiązywały opłaty i warunki, które obowiązują w dniu przystąpienia do promocji.

OTWÓRZ EKONTO STANDARD LUB EKONTO PLUS

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN PROMOCJI „Zgarnij Premię z eKontem”

Regulamin promocji Lepiej z eKontem

Taryfa prowizji i opłat mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)