Do oferty Orange Finanse wróciły dwie promocje „Super Bank, wiosna lato 2017” oraz „Dobry Start wiosna lato 2017”. Co dają nam te dwie oferty? Jeżeli jesteś  Klientem Orange (czyli posiadasz telefon na abonament, albo zarejestrowany telefon na kartę) to otrzymujesz 10 zł zniżki lub ekstra doładowanie na kartę przez okres 12 miesięcy, Konto oszczędnościowe oprocentowane na 3,5% w skali roku, brak wybranych opłat za Konto Osobiste, a dodatkowo przystępując do promocji „Zakupy z Android Pay w Orange Finanse”, masz gwarantowane 30 zł na start za płatności telefonem.

Kto może przystąpić do promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeżeli nie byłeś posiadaczem Konta Osobistego w Orange Finanse od dnia 02.10.2014 r.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić składając wniosek o Konto Osobiste w terminie od 21.04.2017 r. do 17.08.2017 r. włącznie.

Co zrobić aby otrzymać 120 zł premii za telefon przez 12 miesięcy – warunki promocji 

Jeżeli jesteś posiadaczem abonamentu lub telefonu na kartę w Orange, a dodatkowo nie posiadałeś w Orange Finanse Konta Osobistego od dnia 02.10.2014 r., to od uzyskania łącznej premii w wysokości 120 zł, dzieli Cię kilka prostych kroków:

Wypłata premii

W każdym miesiącu, w którym rozliczysz transakcje bezgotówkowe otrzymasz 10 zł zwrotu na Konto abonenckie w Orange (czyli Twoja faktura za telefon od Orange będzie o 10 zł mniejsza), albo jeżeli posiadasz telefon na kartę 10 zł otrzymasz jako doładowanie telefonu. Premia będzie wypłacana maksymalnie do 15-go dnia kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Pierwszy zwrot może nastąpić już w miesiącu, w którym otworzyliśmy Konto. Łączna liczba zwrotów w promocji wynosi 12, co przekłada się na łączną premię w wysokości 120 zł.

3,5% na koncie oszczędnościowym 

Konto osobiste oprocentowane na 3,5% w skali roku możesz otworzyć podczas składania wniosku o Konto Osobiste, lub maksymalnie w terminie do 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego. Żeby móc skorzystać z podwyższonego oprocentowania musisz być Abonentem Orange lub posiadać telefon na kartę, wyrazić zgody marketingowe oraz zgody na przekazywanie danych osobowych pomiędzy Bankiem i Orange, w celu zapewnienie przepływu informacji o spełnieniu warunków promocji, a także rozliczać w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł. Oprocentowanie 3,5% będzie obowiązywało przez okres 6 miesięcy od momentu otwarcia Konta dla kwoty do 10 000 zł.

Gwarancja niezmienności opłat przez 24 miesiące

Kolejnym atutem promocji jest brak opłat za wybrane czynności bankowe związane z Kontem Osobistym. Gwarancja niezmienności opłat dotyczy:

  • braku pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego,
  • braku pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego
  • braku pobierania opłaty za Wypłaty z bankomatów, przy użyciu Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego
  • braku pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w PLN z ww. Konta Osobistego,

30 zł na start w promocji na start

Z tej promocji („Zakupy z Android Pay w Orange Finanse”) skorzystasz jeżeli już posiadasz Konto w Orange Finanse, zaakceptujesz regulamin „Promocji Strefy Korzyści”  w systemie transakcyjnym oraz dodasz swoją Kartę debetową do płatności Android Pay.

Następnie wykonujesz 5 transakcji na dowolną kwotę korzystając z Android Pay. Bank nagrodzi 5 pierwszych płatności bezgotówkowych dokonanych w terminie od 06.06.2017 do 06.07.2017. Za pierwszą transakcję bezgotówkową otrzymasz 10 zł, a za każdą kolejną 5 zł. Maksymalna kwota zwrotu to 30 zł. Zwrot nastąpi do 60 dni od daty zaksięgowania transakcji na Twoim rachunku. Łączna kwota 30 zł zostanie przelana na Twój rachunek w Orange Finanse.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna-lato 2017”

Regulamin promocji „Dobry Start, wiosna-lato 2017”

Regulamin promocji „Zakupy z Android Pay w Orange Finanse”

Taryfa prowizji i opłat Orange Finanse

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)