EnveloBank jest cyfrową marką Banku Pocztowego. W jego ofercie znajdziemy konta osobiste, konta dla mikrofirm, kredyty gotówkowe, lokaty i karty płatnicze. Jako cyfrowa wersja Banku Pocztowego, Envelo Bank oferuje dostep do bankowości elektronicznej i mobilnej gdzie w łatwy sposób obsłużysz swoje produkty – bez wychodzenia z domu i bez konieczności stania w kolejkach w Placówce czy… poczcie.

Klientom indywidualnym – czyli mnie, Tobie i jeszcze mnóstwie innych osób, Envelo proponuje bardzo atrakcyjne, głównie pod kątem opłat, Konto Osobiste. EnveloKonto jest bezpłatne, co oznacza, że nie zapłacisz za jego prowadzenie i nie musisz przy tym spełniać żadnych warunków. Bezpłatnych jest również wiele czynności wykonywanych w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Banku, m.in.: przelewy krajowe, przelewy do US i ZUS, zdefiniowanie/modyfikacja/odwołanie zlecenia stałego czy polecenia zapłaty. Bezpłatnie wypłacisz również gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju. Nieco gorzej wygląda sytuacja z Kartą, ponieważ tutaj pojawia się już warunek do jej bezpłatnego posiadania. Osoby do 26 roku życia za posiadanie i obsługę karty nie zapłacą. Starszaki – powyżej 26 lat za kartę zapłacą 5 zł, chyba że w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty rozliczą jedną transakcję bezgotówkową i zasilą swoje konto kwotą 1000 zł. 1000 zł musi przyjść przelewem z innego (zewnętrznego) Banku – może być to nawet Twoje inne Konto.

Dużym plusem EnveloKonta są również wypłaty z bankomatów zagranicą. Co prawda ich koszt do 1% wartości transakcji, minimum 5 zł, ale w zamian za to Bank nie pobiera opłaty za przewalutowanie. Oznacza to, że zapłacisz dokładnie tyle ile wypłacasz – oczywiście po kursie waluty z danego dnia.

200 zł moneybacku za przesyłki kurierskie

Poza darmowym EnveloKontem Bank zachęca Klientów moneybackiem w wysokości 200 zł rocznie. Zwrot przysługuje za przesyłki kurierskie pod warunkiem dokonania zakupów online na kwotę minimum 30 zł. Od każdej zarejestrowanej w serwisie Envelo Banku przesyłki kurierskiej Bank zapłaci nam 2 zł. Od co 10 przesyłki zwrot wyniesie aż 10 zł. Łącznie w miesiącu na przesyłkach kurierskich możesz zarobić 20 zł. Co istotne moneyback dotyczy nawet osób prowadzących działalność gospodarczą, jednak Ci z Was którzy prowadzą firmę powinni pamiętać o konieczności rozliczenia się z US. Klienci indywidualni podatku od nagród nie zapłacą.

Przystąpienie do promocji krok po kroku:

  • otwórz EnveloKonto. Konto możesz otworzyć online, wykonując przelew weryfikacyjny ze swojego konta prowadzonego
    w innym banku. Dane adresowe na wniosku o Twoje konto powinny być identyczne z danymi w banku, z którego  wykonujesz przelew. Kolejnymi metodami podpisania umowy są kurier oraz wizyta w placówce Banku Pocztowego lub Poczcie.
  • wyraź zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywwanie informacji handlowych. Zgody musza być wyrażone przez cały okres promocji, jeżeli chcesz otrzymywać zwroty.
  • zgłoś się do programu akceptując regulamin. Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej lub mobilnej.
  • wykonaj dowolne zakupy online na kwotę minimum 30 zł (jest to wartość koszyka, bez usługi dostawy) i wybierz dostawę za pośrednictwem jednej z rejestrowanych usług Poczty Polskiej: Paczka Mini, Paczka pocztowa, Paczka+, Pocztex, Paczka EKSTRA24, PACZKA24, PACZKA48, List polecony, Przesyłka firmowa polecona, Pocztex procedura. Płatności za zakupy dokonaj wyłącznie przez Pay-By-Link lub Kartą z EnveloKonta
  • w bankowości elektronicznej lub mobilnej wskaż numer przesyłki Poczty Polskiej wraz z identyfikatorem płatności

W ciągu miesiąca możesz zarejestrować dowolną liczbę paczek, aż uzbierasz kwotę 20 zł. Oczywiście różnych – nie można zarejestrować kilka razy tej samej paczki, albo paczki za którą się nie zapłaciło 🙂 Zwrot środków otrzymasz już następnego dnia roboczego, po zarejestrowaniu paczki.

Promocja z moneybackiem trwa od 27.09.2017 r. do odwołania.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Programu EnveloBonus za e-zakupy

Taryfa opłat i prowizji Envelo Banku