Do końca stycznia 2018 r., zawierając umowę o Kartę Kredytową w T-mobile Usługi Bankowe, masz możliwość zdobycia vouchera do Empiku o wartości 200 zł. Sprawdźmy dokładnie, jakie są warunki promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla osób, które w terminie 90 dni przed rozpoczęciem Promocji nie posiadały i nadal nie posiadają Karty Kredytowej.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od  01.12.2017 r. do 30.01.2018 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

 • do dnia 31.01.2018 r. złóż wniosek o Kartę Kredytową Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami lub Mastercard Travel
 • w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o Kartę rozlicz transakcje bezgotówkowe Kartą na kwotę 750 zł. Jeżeli umowę podpisujesz w grudniu 2017 r., to transakcje wykonaj w styczniu 2018 r. Jeżeli umowę podpisujesz w styczniu 2018 r. to transakcje wykonaj w lutym 2018 r. W promocji nie będą uwzględniane przelewy z Karty, najbezpieczniej po prostu płacić Kartą online lub w punktach stacjonarnych.

Transakcje, które nie zostaną uwzględnione w promocji to również takie, które posiadają następujący kod MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Odebranie vouchera 

Voucher zostanie wysłany w postaci kodu jako SMS na wskazany w Banku numer telefonu najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Jeżeli warunki spełnisz w styczniu, to do końca lutego otrzymasz voucher. Co prawda regulamin promocji nie określa ważności vouchera, ale regulamin sklepu internetowego empik mówi o tym, że Ekarty Prezentowe są ważne i aktywne przez okres kolejnych 12 (dwunastu) miesięcy od daty ich zakupu – czyli w tym wypadku zapewne od daty ich otrzymania. Po otrzymaniu karty dla pewności jej ważność możesz sprawdzić na stronie sklepu Empik.

ODBIERZ VOUCHER 200 ZŁ DO INTERNETOWEGO SKLEPU EMPIK

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w TMUB?

Bez względu na wybrany rodzaj Karty Kredytowej (czy będzie to MasterCard Travel czy MasterCard Mierzona Kilometrami) opłaty są identyczne. Obie karty wydawane są bezpłatnie, istnieje jednak ryzyko opłaty rocznej. Opłata roczna nie jest pobierana w sytuacji, kiedy w przeciągu 12 miesięcy rozliczysz transakcje bezgotówkowe na kwotę 15000 zł. Opłata roczna wyniesie 35 zł jeżeli w przeciągu 12 miesięcy rozliczysz transakcje bezgotówkowe na kwotę 7500 zł i najgorsza opcja – 70 zł, jeżeli nie rozliczysz żadnych z ww transakcji.

W przypadku Karty MasterCard Travel na naszym blogu znajdziesz bardziej rozbudowany wpis. Ta karta poza voucherem do empiku oferuje jeszcze cashback w wysokości 5% od transakcji bezgotówkowych wykonywanych zagranicą. Minimalna kwota transakcji, od której Bank naliczy zwrot wynosi 50 zł. Zwrot będzie następował przez 12 miesięcy od momentu uruchomienia Karty, jednak zgodnie z regulaminem promocji maksymalny zwrot za transakcje nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie oraz 560 zł łącznie w okresie 12 miesięcy od dnia uruchomienia Karty.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Empik z Kartą Kredytową MasterCard TMUB

Regulamin Promocji Cash back dla transakcji bezgotówkowych

Taryfa opłat i prowizji TMUB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)