W T-mobile Usługi Bankowe pojawiła się nowa Karta Kredytowa Mastercard Travel i dwie nowe promocje. Jedna dotyczy vouchera o wartości 250 zł do wykorzystania w ofercie City Break na portalu Fru, druga zwrotu środków (cashback) w wysokości 5% od transakcji bezgotówkowych wykonywanych zagranicą. Promocja trwa od dnia 20.04.2017 r. do dnia 30.04.2018 r., a skorzystają z niej osoby, które nie posiadają jeszcze Karty Mastercard Travel i nie posiadały jej w okresie 90 dni przed wydaniem Karty w tej promocji.

Tutaj ponownie mamy małe niedociągnięcia jeżeli chodzi o zapisy regulaminu. Zgodnie z jego zapisami określenie Karta, oznacza Kartę Kredytową Mastercard Travel, jednak taka sama regulacja pojawiła się w promocji ” Fru z Kartą Kredytową Mastercard Travel TMUB” i jak twierdzą Pracownicy Infolinii nie chodzi o posiadanie Karty Mastercard Travel, tylko o posiadanie jakiejkolwiek Karty Kredytowej w Banku. Tak pisaliśmy Wam przy tej wcześniejszej promocji, czekamy na pisemne potwierdzenie informacji z Banku i damy Wam niezwłocznie znać, jak tylko coś się wyjaśni. AKTUALIZACJA – 10.05.2017 R.: „Uprzejmie informuję, że Promocja  kart kredytowych i Fru.pl dotyczy wszystkich Klientów, którzy nie posiadali wcześniej karty kredytowej Travel.” Zgodnie z tą informacją, która pisemnie przekazał nam Pracownik TMUB chodzi wyłącznie o posiadanie Karty Mastercard Travel, a to oznacza, że w zasadzie wszyscy możemy z tej promocji skorzystać, bo jest to nowa Karta w Banku.

Warunki promocji – Cashback 5% 

Promocja polega na zwrocie 5% transakcji bezgotówkowych zagranicznych wykonanych Kartą  Mastercard Travel. Minimalna kwota transakcji, od której Bank naliczy zwrot wynosi 50 zł. Zwrot będzie następował przez 12 miesięcy od momentu uruchomienia Karty, jednak zgodnie z regulaminem promocji maksymalny zwrot za transakcje nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie oraz 560 zł łącznie w okresie 12 miesięcy od dnia uruchomienia Karty. Zwrot otrzymamy na rachunek Karty najpóźniej w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Z Promocji wykluczone są transakcje krajowe, transakcje gotówkowe, przelewy z Karty oraz transakcje dokonane w punktach posiadających kod MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Warto też wspomnieć o tym, że transakcje wykonywane w USD, EUR, oraz GBP będą od razu przeliczane na złotówki:

TMUB transakcje zagraniczne

 

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Mastercard Travel

Karta Kredytowa MasterCard Travel jest wydawana bezpłatnie. Opłata roczna w najgorszym wypadku może wynieść 70 zł. Nie zapłacimy jej jednak, jeżeli rozliczymy transakcje Kartą na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Opłata roczna może też wynieść 35 zł jeżeli rozliczymy transakcje Kartą na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowo z Kartą MasterCard masz możliwość skorzystania z udziału w programie Mastercard Priceless Specials, wktórym zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody i vouchery. Więcej o tym programie przeczytacie na stronie Mastercard.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Cash back dla transakcji bezgotówkowych zagranicznych z Kartą Kredytową Mastercard Travel TMUB

Taryfa opłat i prowizji w TMUB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)