W T-mobile Usługi Bankowe pojawiła się nowa Karta Kredytowa Mastercard Travel i dwie nowe promocje. Jedna dotyczy zwrotu środków (cashback) w wysokości 5% od transakcji bezgotówkowych wykonywanych zagranicą, o której przeczytacie we wpisie na naszym blogu, druga natomiast polega na możliwości otrzymania vouchera o wartości 250 zł do wykorzystania na przelot i hotel w ramach City Break na portalu Fru. Citi Break to innymi słowy krótki urlop weekendowy, dzięki któremu w jednej cenie połączymy przelot oraz nocleg w hotelu.

Warunki promocji – voucher 250 zł do wykorzystania w portalu FRU

Promocja obowiązuje od dnia 26.04.2017 r. do 30.05.2017 r. i nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi w T-mobile Usługi Bankowe, a skorzystają z niej osoby, które nigdy nie posiadały w Banku Karty Kredytowej. Aby otrzymać bon do wykorzystania na weekendowy urlop w portalu Fru, należy spełnić dwa proste warunki:

  • Do dnia 30.05.2017 r. złożyć wniosek o Kartę Kredytową Mastercard Travel.
  • Rozliczyć co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na kwotę 300 zł w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Jeżeli umowę podpiszemy w kwietniu 2017 r. to transakcja musi zostać zaksięgowana w maju 2017 r.

Zgodnie z regulaminem promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty kredytowej oraz transakcje dokonane w punktach posiadających następujący kod MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Haczyki i nieścisłości

Regulamin tej promocji określa, że pod każdym pojęciem „Karta” rozumie się Kartę Kredytową Mastercard Travel. Jak napisałam wcześniej z promocji są wykluczone osoby, które posiadały kiedykolwiek Kartę w T-Mobile Usługi Bankowe. Zgodnie z tą interpretacją, chodzi właśnie o posiadanie Karty Kredytowej Mastercard Travel. Tłumacząc bardziej precyzyjnie, gdyby faktycznie miało o tą Kartę chodzić, to wykluczenie brzmiało by tak: „Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały kiedykolwiek Kartę Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe”. Wtedy takie wykluczenie nie byłoby wykluczeniem, bo Karta w ofercie jest nowa, więc wszyscy moglibyśmy z tej promocji skorzystać. Infolinia Banku twierdzi jednak, że chodzi o jakąkolwiek Kartę Kredytową i wtedy zapis „Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały kiedykolwiek Kartę w T-Mobile Usługi Bankowe” ma już sens. Według mnie również chodzi o jakąkolwiek kartę kredytową. Czyli wszyscy, którzy jakąkolwiek Kartę Kredytową w TMUB posiadali nie będą mogli z tej promocji skorzystać. Czekamy również na potwierdzenie pisemne uzyskanej na Infolinii informacji i jak tylko otrzymamy informacje zwrotną to damy znać.

AKTUALIZACJA – 10.05.2017 R.: „Uprzejmie informuję, że Promocja  kart kredytowych i Fru.pl dotyczy wszystkich Klientów, którzy nie posiadali wcześniej karty kredytowej Travel.” Zgodnie z tą informacją, która pisemnie przekazał nam Pracownik TMUB chodzi wyłącznie o posiadanie Karty Mastercard Travel, a to oznacza, że w zasadzie wszyscy możemy z tej promocji skorzystać, bo jest to nowa Karta w Banku.

Otrzymanie vouchera

Voucher o wartości 250 zł możemy wykorzystać dla minimum 2 osób na wybrany CityBreak na stronie portalu Fru. Voucher zostanie nam przekazany poprzez SMS, najpóźniej do zakończenia kolejnego okresu rozliczeniowego, następującego bezpośrednio po okresie, w którym zostały spełnione warunki. Niestety Regulamin promocji nie określa do kiedy możemy otrzymany voucher wykorzystać, ale jesteśmy w trakcie potwierdzania tej daty z Bankiem.

Mastercard Travel

Karta Kredytowa MasterCard Travel jest wydawana bezpłatnie. Opłata roczna w najgorszym wypadku może wynieść 70 zł. Nie zapłacimy jej jednak, jeżeli rozliczymy transakcje Kartą na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Opłata roczna może też wynieść 35 zł jeżeli rozliczymy transakcje Kartą na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowo z Kartą MasterCard masz możliwość skorzystania z udziału w programie Mastercard Priceless Specials, wktórym zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody i vouchery. Więcej o tym programie przeczytacie na stronie Mastercard.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Promocji Fru z Kartą Kredytową Mastercard Travel TMUB

Taryfa opłat i prowizji w TMUB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)