Ruszyła bardzo szybka i prosta promocja dla obecnych Klientów Banku PKOBP, w tym Banku Inteligo. Promocja ma zdecydowanie charakter zaktywizowania Klientów, którzy posiadają w Banku konto, ale nie korzystają z aplikacji IKO. Ja jestem dobrym przykładem takiego Klienta, ponieważ posiadam Konto w Banku Inteligo, ale wykonuje na nim minimum operacji i nie posiadam nawet aplikacji mobilnej 😉 To znaczy nie posiadałam, bo już mam – w końcu 20 zł premii to zawsze dodatkowy zastrzyk gotówki, którym można zwiększyć dostępne na koncie środki.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich Klientów Banku PKOBP, w tym Inteligo, którzy posiadają aplikację IKO w wersji 3.x i od dnia 29.09.2017 r. nie wykonali jeszcze żadnej operacji Blikiem, w tym przelewu na telefon, wpłaty we wpłatomacie przy użyciu kodu mobilnego BLIK, wypłaty z bankomatu przy użyciu kodu mobilnego BLIK, płatności w sklepie stacjonarnym lub Internecie.

Okres przystąpienia do promocji

Promocja trwa od 29.09.2017 r. do 31.10.2017 r., ale premię w wysokości 20 zł otrzyma 7500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Całkowita kwota jaką Bank przeznaczył na promocję to  150 000 zł.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, czyli: jesteś klientem PKOBP lub Inteligo, posiadasz aplikację IKO w wersji zaczynającej się od 3 (lub dopiero ją pobierzesz) i nie dokonywałeś żadnych operacji Blikiem, to do zdobycia premii pozostają Ci tylko dwie czynności:

  • po pierwsze upewnij się, że masz wyrażone w Banku zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych
  • po drugie, że wykonaj dwie operacje z użyciem kodu lub czeku Blik o wartości 50 zł każda, lub
  • wykonaj dwa przelewy na telefon lub na konto innego odbiorcy w Banku, lub do Banku zewnętrznego, o wartości 50 zł każdy.

Ważne jest również to, aby aplikacja IKO była aktywna przynajmniej do momentu, aż nie otrzymasz premii. Później możesz ją odinstalować. Premia 20 zł zostanie przelana na Twoje Konto w terminie 14 dni od momentu zakończenia promocji lub od momentu wyczerpania puli nagród. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie promocji.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>