Karta Kredytowa, która pozwala zarabiać to całkiem przydatny produkt, o ile korzystamy z niej wyłącznie w sytuacjach sporadycznych i wydajemy tyle, na ile faktycznie możemy sobie pozwolić. Nie chodzi przecież o to, żeby wykorzystać cały limit karty, a później nie mieć go z czego spłacić. Karta Kredytowa Impresja albo Alfa w Millennium Banku, dają całkiem fajne możliwości zgarnięcia dodatkowego Moneybacku, bo aż do 760 zł rocznie, w wybranych sklepach partnerów promocji i to bez spełniania dodatkowych warunków.

Kto może skorzystać z promocji?

O Kartę kredytową w Banku Millennium możesz ubiegać się pod warunkiem ukończenia 18 lat. Do promocji przystępujesz automatycznie, podczas składania wniosku o Kartę Kredytową.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić od 01.06.2010 r. do odwołania.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać moneyback?

O Kartę Kredytową w Millennium Banku możesz ubiegać się poprzez kontakt z Doradcą, w Oddziale Banku lub poprzez Millenet, jeżeli posiadasz już jakieś produkty w Banku. Promocją objęte są wszystkie Karty Impresja, których numer początkowy to: 42492511 (dla Kart Visa) i 52362588 (dla Kart MasterCard) oraz Kart Visa Alfa, których numer początkowy to 46030820. Bank przyznaje zwrot środków w wysokości 5% od każdej transakcji dokonanej w wybranych sklepach. Maksymalna kwota rocznego zwrotu nie może przekroczyć sumy 760 zł. Sklepy, w których możesz ubiegać się o zwrot posiadając Kartę kredytową Visa lub MasterCard impresja to:

zwrot millennium bank karta kredytowa

Jeżeli chodzi o monyback w sklepach Carrefour, to premię otrzymasz za każde wydane 30 zł w formie e-Kuponów o wartości 1,50 zł każdy i będziesz mógł je wykorzystać podczas kolejnych zakupów. Premia w sklepach Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w piątki i niedziele (z wyłączeniem alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz usługi „Moje Rachunki”). Maksymalna kwota bonów, jaką możesz uzyskać podczas jednych zakupów wynosi 32 sztuki, co przekłada się na wartość 48 zł. Minimalny termin ważności e-Kuponu wynosi 20 dni, a maksymalny 120 dni. Chcąc wykorzystać kupony podczas następnych zakupów, ich wartość musi wynieść minimum 2 zł. Maksymalnie podczas jednej transakcji możesz wykorzystać 10 kuponów. Dobrą wiadomością jest to, że promocja Millennium Banku łączy się z innymi ofertami specjalnymi dostępnymi w Carrefour.

Premia (poza Carrefourem, który nagradza Klientów bonami) będzie wypłacona maksymalnie do 10 dni roboczych po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Oznacza to, że jeżeli dokonasz transakcji w październiku, to w połowie listopada powinieneś otrzymać zwrot, o ile dokonałeś zakupów u powyższych partnerów. Oczywiście lista partnerów zawsze może ulec zmianie, więc warto weryfikować informacje na stronie Banku.

Jaka jest różnica pomiędzy Kartą Kredytową Alfa a Kartą Kredytową Impresja?

Impresja – z uwagi na kolor (malinowy) – dedykowana jest kobietom, chociaż nie jest powiedziane, że Panowie nie mogą z niej skorzystać 😉 Alfa to karta przeznaczona dla Panów z typowo męską grafiką, dostępna wyłącznie jako Visa. To co znacznie różni od siebie te karty, to możliwość skorzystania ze zwrotów. Z Kartą Impresja (bez względu na to czy wydawcą jest Visa czy MasterCard), otrzymasz zwrot dokonując zakupów w 25 sklepach. Z Kartą Alfa zwrotowi podlegają zakupy wyłącznie w 8 sklepach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Go Sport, Inter Cars (dotyczy zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Empik (dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych), Cinema City (nie dotyczy zakupów online), Travel Planet.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ KREDYTOWĄ W BANKU MILLENNIUM

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Banku Millennium?

Bez względu na to, czy wybierzesz Kartę Visa Impresja, MasterCard Impresja, czy Visa Alfa to Twoja karta może być bezpłatna. Bank nie pobiera opłaty rocznej za Kartę. Jedyny koszt, jaki możesz ponieść to opłata miesięczna, w kwocie 7,99 zł, jednak w łatwy sposób możesz tej opłaty uniknąć. Wystarczy, że wykonasz w miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych Kartą na dowolną kwotę. Okres bezodsetkowy w przypadku Kart Impresja i Alfa wynosi 51 dni. Pamiętaj, aby w tym terminie spłacić wykonane transakcje i koniecznie pilnować daty na spłatę zadłużenia, jaka widnieje na wyciągu.

Ja korzystając z Impresji spłacam wykorzystane saldo w tym samym w dniu, w którym z Karty korzystam. Jako że nie robię tego często – Kartę posiadam tylko i wyłącznie po to, aby otrzymywać zwrot u wybranych partnerów, to nie monitoruję na bieżąco otrzymywanych wyciągów. Transakcje zwalniające Kartę z miesięcznych opłat zawsze wykonuje z nadpłaconych środków, i dzięki temu wiem, że moje finanse są bezpieczne 😉

PRZYDATNE DOKUMENTY

Moneyback 760 zł Karta MasterCard Impresja

Moneyback 760 zł Karta Visa Impresja

Premia 5% w postaci bonów w Carrefour

Moneyback 760 zł Karta Visa Alfa

Cennik usług – karty kredytowe