W Alior Banku od jakiegoś czasu można oszczędzać mniej więcej na tym samym poziomie co w Banku Millennium z Kontem oszczędnościowym Profit, czy w Getin Banku z promocyjnym Kontem Oszczędnościowym. Konto Lokacyjne Alior Banku może być więc alternatywą dla tych osób, które nie łapią się na promocję w dwóch powyższych Bankach, albo z jakiegoś powodu z ich usług korzystać nie chcą.

Kto może skorzystać z promocji?

Konto Lokacyjne przeznaczone jest dla nowych i obecnych Klientów Banku. Aby skorzystać z promocji wystarczy otworzyć Konto Lokacyjne i zasilić je kwotą nowych środków.

Okres przystąpienia do promocja

Promocja trwa od 04.08.2017 r. do odwołania. Z promocji można skorzystać wielokrotnie o ile nie zostanie odwołana.

Warunki promocji

Konto Lokacyjne to rachunek oprocentowany na 2,5% w skali roku, wyłącznie dla nowych środków do kwoty 100 000 zł, przez okres 4 miesięcy. Jeżeli jesteś nowym Klientem, który dopiero otwiera Konto oszczędnościowe, wszystkie Twoje środki będą nowe, więc cała kwota do 100 000 zł będzie pracować w skali 2,5%. Jeżeli masz już w Alior Banku produkty depozytowe (Konta osobiste, lokaty, inne konta oszczędnościowe), to Bank zbada ilość nowych środków względem daty 1.08.2017 r. Innymi słowy, nowymi środkami będzie nadwyżka wpłaconych środków, ponad saldo, jakie zgromadziłeś na swoich rachunkach na dzień 1.08.2017 r.

Środki, które Bank zakwalifikuje jako nowe, będą każdego dnia w godzinach pomiędzy 23:00 a 24:00 przelewane na rachunek techniczny i zwracane na Konto Lokacyjne do godziny 5:00 rano. Co prawda rachunku technicznego nie będziesz widział w bankowości, ale będziesz widział przelewy środków z konta oszczędnościowego na konto techniczne i odwrotnie.

To co jest istotne i na co trzeba zwrócić uwagę, to kapitalizacja odsetek, która będzie miała miejsce dopiero po zakończeniu okresu promocyjnego, czyli po 4 miesiącach. Odsetki nie są tu kapitalizowane w cyklach miesięcznych.

OTWÓRZ KONTO LOKACYJNE NA 2,5% DO 100 000 ZŁ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂
W Banku możesz posiadać wyłącznie 1 Konto Lokacyjne w okresie trwania promocji, ale w związku z tym, że promocja została wprowadzona na czas nieokreślony, to możesz z niej skorzystać dowolną ilość razy, do momentu, aż Bank nie wycofa jej z oferty. Konieczne będzie tylko wycofanie środków z Banku po czterech miesiącach, w których naliczane jest oprocentowanie promocyjne i zamknięcie rachunku, a następnie jego ponowne otwarcie 🙂 Taką informację znajdziesz w Tabeli oprocentowania. Na koniec dodam, że środki powyżej kwoty 100 000 zł są oprocentowane wg stawek standardowych.

Zachęcam Was również do zapoznania się z recenzją nowego Konta Jakże Osobistego w Alior Banku, która niedawno pojawiła się na blogu. Konto osobiste może być bezpłatne pod warunkiem spełnienia kilku warunków, a dodatkowo masz możliwość dobrania dwóch korzyści, które będą bezpłatne i darmowe, a może nawet dzięki nim zarobisz. Sprawdź koniecznie 😉

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Konta Lokacyjnego

Tabela Oprocentowania