Kolejna promocja zorganizowana z udziałem MasterCard i Multikino. Tym razem grono osób, które mogą z niej skorzystać jest dość mocno ograniczone, ponieważ dotyczy tylko i wyłącznie osób, które zarejestrują kartę MasterCard w systemie płatności AndroidPay, a obecnie mogą to zrobić Klienci trzech Banków: Alior Banku, Banku Zachodniego WBK oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W ramach promocji, która trwa od 02 grudnia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. do zgarnięcia aż dwie nagrody: kupon, który wymieniamy na bilet do kina oraz kupon do wykorzystania w barze na duży popcorn.

Warunki promocji

W promocji mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, posiadające kartę MasterCard lub Maestro. Żeby otrzymać kod rabatowy/voucher na drugi bilet oraz popcorn musimy w każdy piątek sobotę i niedzielę w okresie promocji, czyli od 02 grudnia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. nabyć bilet do kina online na stronie internetowej Multikina, lub poprzez Aplikację Mobilną Multikino, lub w kasie Kina. Ważne jest to, że voucher na popcorn zostanie nam przyznany tylko w momencie zakupu biletu w kasie kina, przy płatności telefonem za pośrednictwem AndroidPay. Pamiętajcie również, że Android Pay nie obejmuje kart Maestro.

Kod rabatowy na drugi bilet zostanie nam wysłany smsem/mailem w terminie 15 minut od chwili dokonania transakcji biletu, jeżeli nabyliśmy go online lib przez Aplikację mobilną kina, a w przypadku zakupu w kasie otrzymamy Bilet Promocyjny w postaci Kuponu. Jeżeli płacimy za bilet w kasie, podczas płatności należy również zgłosić, że chcemy otrzymać voucher na popcorn.  Kod rabatowy na bilet lub voucher na popcorn możemy wykorzystać zarówno dla siebie jak i dla osoby towarzyszącej.

Kodów promocyjnych upoważniających do otrzymania darmowych biletów do kina i voucherów na popcorn możemy otrzymać niezliczoną ilość, nie ma tutaj żadnej klauzuli która ograniczałaby jednego użytkownika. Jeżeli w ramach jednej transakcji nabywamy jeden bilet to otrzymujemy jeden Bilet Promocyjny, jeżeli nabywamy dwa bilety do Kina, to otrzymuje dwa Bilety Promocyjne, jeżeli nabywa trzy bilety do Kina, to otrzymuje trzy bilety Promocyjne, jeżeli nabywamy więcej niż trzy bilety do Kina, otrzymujemy jedynie trzy Bilety Promocyjne. Tak samo wygląda sytuacja z voucherem na popcorn. Kupujemy jeden bilet – otrzymujemy jeden voucher na popcorn, kupujemy dwa bilety – otrzymujemy dwa vouchery na popcorn, kupujemy trzy bilety – otrzymujemy trzy vouchery na popcorn.

Poniżej znajduje się wykaz kin biorących udział w promocji oraz regulamin. Repertuar, znajdziecie na stronie multikino.pl, pamiętajcie jednak, że w promocji biorą udział wyłącznie klasyczne filmy 2D.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji biletowej Mastercard i Multikino

Kina biorące udział w promocji

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)