W Citi Banku ofert co nie miara. Tym razem przedstawiamy Wam recenzję na program poleceń kart kredytowych, gdzie za skuteczne polecenie Ty – jako posiadacz karty otrzymujesz 150 zł, a Twój przyjaciel Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential. Maksymalnie możesz polecić 5 osób i o ile wszystkie spełnią przewidziane dla nich w regulaminie warunki, to Twój zysk wyniesie 750 zł.

Kto może przystąpić do promocji?

Polecać może każdy, kto posiada w Citi Banku kartę kredytową. Osobą poleconą, może być każdy, kto od 01.01.2015 r. nie był posiadaczem głównej karty kredytowej w Banku, oraz nie ma złożonego wniosku o kartę w momencie polecenia.

Okres przystąpienia do promocji

Program poleceń trwa od dnia 11.08.2017 r. do 31.12.2017 r. W tym okresie należy polecić znajomego. Podpisanie umowy przez znajomego i spełnienie przez niego warunków programu może nastąpić w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić aby otrzymać premię?

Zarówno polecony jak i polecający w celu otrzymania nagrody są zobowiązani do spełnienia kilku prostych warunków, narzuconych przez regulamin. Ty – jako osoba polecająca, czyli taka, która posiada już w Banku kartę kredytową, masz niewiele do zrobienia. Wystarczy, że skutecznie polecisz znajomego (pamiętaj, że powinieneś polecić tylko osobę, która wyrazi na to zgodę i udostępni Ci swoje dane). Większość czynności do wykonania leży po stronie poleconego, czyli Twojego znajomego i to od niego w dużej mierze zależy czy otrzymacie nagrody, czy nie. Ty, jako obecny Klient Banku za skuteczne polecenie otrzymujesz gotówkę (150 zł za każde polecenie), a Twój znajomy Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential.

JESTEM POLECAJĄCYM (OBECNY KLIENT BANKU)

Przejdź na stronę promocji programu poleceń i wypełnij formularz wskazując swoje dane, oraz dane znajomego, którego chcesz polecić. W formularzu konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz potwierdzenie, że poinformowałeś osobę polecającą o przekazaniu jej danych do Citi Banku.

 

JESTEM POLECONYM (NOWY KLIENT BANKU)

Jeżeli otworzyłeś tę zakładkę, to zapewne Twój znajomy polecił Cię w Citi Banku, jako osobę, która jest zainteresowana podpisaniem umowy o kartę kredytową. W pierwszej kolejności skontaktuje się z Tobą Bank, aby zweryfikować Twoją zdolność kredytową. Jeżeli nie będzie żadnych przeciwwskazań konsultant przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kartę, a następnie za pośrednictwem kuriera otrzymasz do podpisania umowę. Pamiętaj, aby podczas rozmowy z konsultantem poprosić o wyłączenie wszystkich dodatkowych usług, które mogą być płatne. Konieczne będzie również dostarczenie do Banku dokumentu potwierdzającego Twoje dochody, ale wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz od Pracownika Banku. Co dalej?

  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Citi Banku
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł. Transakcje nie mogą być przelewami, muszą zostać zaksięgowane na rachunku Twojej karty i nie mogą być zwrócone.

Wypłata premii i odebranie nagrody

O spełnieniu warunków i otrzymaniu premii zostaniecie poinformowani w wiadomości, w systemie bankowości elektronicznej najpóźniej  do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunku promocji. Premia dla Ciebie, czyli dla polecającego zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymasz wiadomość w bankowości elektronicznej. Tablet Lenovo, zostanie wysłany na adres poleconego, czyli Twojego znajomego w przeciągu 30 dni od momentu otrzymania wiadomości w bankowości elektronicznej.

Na koniec warto dodać, że proponowany przez Citi Bank Tablet Lenovo TAB 4 7 Essential, zostanie wprowadzony na rynek przez producenta dopiero na koniec października 2017 r. Dodatkowo, jeżeli jesteś nowym Klientem Banku i nie interesuje Cię nagroda w postaci Tabletu, to warto zapoznać się z recenzjami innych promocji trwających w Banku:

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – edycja Sierpień 2017

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)