Citi Bank ponownie wypuścił kilka fajnych promocji dotyczących Kart Kredytowych. Jedną z nich jest promocja z voucherem do Allegro o wartości 400 zł, którą możecie kojarzyć z poprzednich edycji. Tym razem warunki są o wiele atrakcyjniejsze i prostsze niż poprzednio, więc trzymam kciuki, żebyś załapał się na tą promocję.

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 9.08.2017 r. do 31.01.2018 r. Wniosek o Kartę musi zostać złożony do dnia 31.01.2018 r., umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

Voucher do Allegro otrzymasz po spełnieniu poniższych warunków:

  • do dnia 31.01.2018 r. złóż wniosek o Kartę kredytową za pomocą dedykowanego formularza promocji. W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu, warunek musisz spełnić w do końca października)
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane. (i tutaj znowu (jeżeli umowę podpiszesz w sierpniu, warunek musisz spełnić w do końca października, itd.)

I to właściwie wszystko co należy zrobić, teraz wystarczy uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż Bank dostarczy Ci voucher.

Odebranie Vouchera 

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany przez Bank poprzez bankowość elektroniczną, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. W tej samej wiadomości otrzymasz od banku voucher do Allegro o wartości 400 zł. Jeżeli warunki spełnisz we wrześniu, to do końca października otrzymasz nagrodę. Voucher jest ważny przez 4 miesiące od momentu, kiedy go otrzymasz.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa w Citibanku?

W promocji można zamówić dowolną kartę kredytową z oferty, ponieważ regulamin nie narzuca na nas obowiązku wybrania jednej, konkretnej. Jednak najczęściej wybieraną przez Was, a rekomendowaną przez nas jest Karta Kredytowa Simplicity, której główną zaletą jest brak opłaty rocznej. Oznacza to, że karta jest bezpłatna, a jej racjonalne używanie i spłacanie wykorzystanego zadłużenia w terminie pozwala na nienaliczanie dodatkowych odsetek.

Pamiętaj też, że Karta Kredytowa nie jest opłacalna w sytuacjach, kiedy chcesz wykonywać z niej przelewy, bądź wypłacać środki z bankomatu. Dlatego używaj Karty wyłącznie do transakcji bezgotówkowych w sklepach i w Internecie, aby nie obciążać siebie dodatkowymi prowizjami.

Po otrzymaniu vouchera, możesz z Karty zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do Allegro – III

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)