Kolejna promocja w Banku BGŻ BNP Paribas. Mamy już dwie bardzo podobne, o których możecie przeczytać na naszym blogu: promocja ze zwrotem za transakcje i 100 zł do bonprix, oraz ze zwrotem o premią w wysokości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Do tego dochodzi trzecia czyli 100 zł premii do wykorzystania w sklepach Rossmann i do 300 zł zwrotu za transakcje.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeżeli w okresie od 12.12.2016 r. do dnia 11.06.2017 r. nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem Konta Osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Okres przystąpienia do promocji

Rejestracji w promocji dokonasz w okresie od 12.06.2017 r. do 10.07.2017 r. przy czym pula nagród została ograniczona i wynosi 1000 rejestracji. Umowa musi zostać podpisana do dnia 24.07.2017 r.

Co zrobić, aby otrzymać premię – warunki promocji

Jeżeli spełniasz warunek karencji, czyli na pół roku przed przystąpieniem do promocji nie byłeś posiadaczem Konta Osobistego w Banku, możesz walczyć dalej o zdobycie premii 100 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann. Oto co należy zrobić:

  • maksymalnie do dnia 10.07.217 r. rejestrujesz się w promocji korzystając z dedykowanej strony i składasz wniosek o prowadzenie Konta Optymalnego wraz z Kartą debetową i bankowością elektroniczną (rejestrując się w promocji wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora [Ad Astra], oraz upoważniasz Bank do przekazania Organizatorowi informacji objętych tajemnicą, które są niezbędne do przeprowadzenia promocji i otrzymania premii)
  • do dnia 24.07.2017 r. podpisujesz umowę ramową, czyli umowę o Konto wraz z Kartą i usługą bankowości elektronicznej za pośrednictwem kuriera
  • w sierpniu 2017 r. dokonujesz transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 300 zł oraz zasilasz swoje konto kwotą 1000 zł (zasilenie na kwotę 1000 zł najlepiej wykonać z innego rachunku w banku zewnętrznym, ponieważ regulamin wyklucza przelewy wewnętrzne w tym te z kont BGŻOptima, wpłaty gotówkowe, oraz uruchomienia kredytów)

Wypłata premii

Karta podarunkowa o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach Rossmann zostanie przekazana listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres do dnia 30.09.2017 r. Data 30.09.2017 r to termin nadania przesyłki, więc u Ciebie powinna być kilka dni później. Wcześniej, bo do dnia 18.08.2017 r. zostaniesz poinformowani mailowo o spełnieniu warunków i o tym, że premia nagroda została Ci przyznana.

Co istotne do dnia 01.09.2017 r. otrzymasz od organizatora maila z linkiem do strony promocji. Zaloguj się na niej i wskaż adres pocztowy, na który ma zostać wysłana Karta podarunkowa. 

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE I ODBIERZ PREMIE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

300 ZŁ ZWROTU ZA TRANSAKCJE

Szczegóły tej promocji znajdziesz na naszym blogu, ponieważ recenzję przygotowywaliśmy dla Was w maju 2017 r. Pokrótce: zwrot w wysokości 2% (25 zł miesięcznie) od transakcji bezgotówkowych kartą, będzie naliczany przez okres 12 miesięcy. Żeby otrzymać maksymalny miesięczny zwrot, czyli 25 zł musimy rozliczyć transakcje na kwotę 1250 zł. Zwrot zostanie wykonany na nasze konto do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu rozliczenia transakcji bezgotówkowych.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Taryfa Prowizji i Oplat Rachunkow bankowych w BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji Atrakcyjne Konto

Regulamin-promocji-Konto-Money-Back

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)