Już kiedyś pisaliśmy o promocjach związanych z nową usługą Visa Checkout, wprowadzoną przez wydawcę kart płatniczych Visa. Pokrótce, Visa Checkout to wirtualny portfel, w którym nosisz wszystkie swoje karty Visa. Wprowadzając dane karty do systemu Visa Checkout możesz dokonywać zakupów online, nie posiadając przy sobie numeru karty, ponieważ wszystko odbywa się online. Twoje dane zostają zabezpieczone indywidualną nazwą użytkownika i hasłem, które tworzysz samodzielnie.

Teraz dzięki płatnościom Visa Checkout możesz zwiększyć kwotę swojego doładowania w aplikacji SkyCash o 20 zł. SkyCash to z kolei aplikacja, dzięki której po rejestracji możesz kupić m.in bilety komunikacji miejskiej, bilety do kina, bilety na przejazdy PKP Intercity itp. Ja osobiście nie korzystam zbyt często z możliwości, jakie daje SkyCash, ale ostatnio aplikacja uratowała mi życie, podczas jazdy tramwajem, kiedy okazało się, że zapomniałam portfela.

Kto może skorzystać z promocji

Z promocji skorzysta każdy, kto posiada kartę lub karty Visa, usługę Visa Checkout oraz konto w aplikacji SkyCash.

Okres przystąpienia do promocji

Z promocji możesz skorzystać w okresie od 28.08.2017 r. do 30.09.2017 r. Pula doładowań w promocji została ograniczona, jednak regulamin nie określa dokładnych danych.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać doładowanie?

Żeby otrzymać dodatkowe środki, doładuj swoje konto w SkyCash przez stronę internetową wykorzystując do tego usługę Visa Checkout. Doładowanie w kwocie od 50 zł do 99,99 zł skutkuje dodatkowym doładowaniem Twojego konta w SkyCash na kwotę 10 zł. Doładowanie w kwocie 100 zł i więcej skutkuje dodatkowym doładowaniem Twojego konta w SkyCash na kwotę 20 zł.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz. Oznacza to, że nawet jeżeli zasilisz swoje konto w SkyCash dwa razy, doładowanie dodatkowe na 10 zł lub 20 zł otrzymasz tylko raz. Dodatkowe zasilenie Twojego konta o kwoty 10 lub 20 zł nastąpi w przeciągu 24 godzin od momentu doładowania konta w SkyCash.

Zgodnie z regulaminem: „Użytkownik uiszcza opłatę za doładowanie konta przez usługę Visa Checkout w wysokości 1,9% kwoty doładowania Instrumentu Płatniczego SkyCash. Pobrana opłata zostanie zwrócona Użytkownikowi na konto jak najszybciej, nie później niż w terminie 30 dni od dnia wykonania transakcji.” I ten zwrot proponuję kontrolować, w razie gdyby komuś coś umknęło 🙂

I to wszystko, jeżeli chodzi o warunki promocji. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)