Ruszyła kolejna promocja w mBanku. Ostatnio pisaliśmy o promocji z eKontem Standard i zwrotem do 600 zł oraz Kontem biznesowym w mBanku oraz premią 250 zł, przyszła więc pora na młodych którzy otwierając eKonto m, mają możliwość odebrania premii 100 zł.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, oraz które od 01.01.2016 r. nie były i nadal nie są Posiadaczem lub Współposiadaczem Konta Osobistego i Konta Oszczędnościowego w mBanku, o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. W promocji można otworzyć tylko rachunek indywidualny, nie wspólny.

OKRES PRZYSTĄPIENIA DO PROMOCJI

Choć promocja trwa od 05.06.2017 r. do 30.10.2017 r. to przystąpić możemy do niej maksymalnie do dnia 11.07.2017 r.  Jako przystąpienie rozumiemy tutaj złożenie wniosku o konto i podpisanie umowy. Oznacza to,  że w ostatnim dniu, kiedy mamy możliwość przystąpienia do promocji umowa musi być podpisana, dlatego jeżeli będziecie to robić w terminie bliskim zakończeniu promocji, proponuję umowę podpisać w Placówce, a nie przez Internet.

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ PREMIĘ – WARUNKI PROMOCJI

Jeżeli jesteś nowym Klientem mBanku to od zdobycia premii w wysokości 100 zł, dzieli Cię już tylko kilka prostych kroków:

  • do dnia 11.07.2017 r. złóż wniosek o eKonto m i Kartę debetową za pośrednictwem strony Banku. Umowę o eKonto m możesz też podpisać w Placówce.
  • do dnia 11.07.2017 r. podpisz umowę o prowadzenie konta. Umowę o eKonto m możesz też podpisać w Placówce Banku i proponuję wybrać tą ścieżkę, jeżeli na promocje decydujesz się w ostatniej chwili.
  • w pierwszym i drugiem miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, zaloguj się co najmniej raz do bankowości mobilnej i rozlicz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

Ważne żebyś pamiętał, że zalogowanie do bankowości mobilnej i transakcje bezgotówkowe muszą być spełniane przez dwa miesiące następujące po sobie, zaraz po miesiącu podpisania umowy. Jeżeli umowę podpiszesz w czerwcu, to logowanie i transakcje muszę być wykonane w lipcu i sierpniu. Jeżeli umowę podpisujesz w lipcu, to logowanie i transakcje muszę być wykonane w sierpniu i we wrześniu.

Wypłata premii

Wypłata premii następować będzie po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Jeżeli spełnisz warunki w lipcu, to pierwszą premię 50 zł otrzymasz w sierpniu, oraz jeżeli spełnisz warunki w sierpniu to kolejną premię 50 zł otrzymasz we wrześniu.

OTWÓRZ EKONTO M

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Opłaty związane z eKontem m

Opłaty związane z prowadzeniem eKonta m zostały podzielone na 3 grupy i w zależności od tego ile mamy lat, te opłaty są mniejsze albo większe. Najlepiej widać to na załączonym poniżej zrzucie (zrzut pochodzi ze strony mBanku). Do 24 roku życia konto prowadzimy bezpłatnie, od 25 roku życia za konto nadal nic nie zapłacimy, ale tutaj musimy już spełnić warunek i zasilać konto kwotą 1000 zł miesięcznie, inaczej miesięczna opłata za prowadzenia rachunku wyniesie 5 zł. Do 21 roku życia nie poniesiemy także opłaty za kartę, ale wszystkie osoby, które osiągnął 21 lat muszą już dokonać 5 płatności kartą w miesiącu, w przeciwnym razie opłata za kartę wyniesie 4 zł. Podobnie jest z bankomatami. Osoby do 20 roku życia mogą wypłacać bezpłatnie środki z bankomatów w Polsce, ale osoby od 21 roku życia bezpłatnie wypłacą 50 zł lub więcej. Każda mniejsza wypłata gotówki dla osób od 21 roku życia to koszt 1,30 zł od każdej wypłaty.

Dodatkowe korzyści z eKontem

Posiadając w mBanku rachunek możemy przystąpić do Programu Poleceń i zarabiać na każdym skutecznym poleceniu rachunku osobistego lub rachunku firmowego. Pełną recenzję Programu poleceń mBanku przeczytacie na naszym blogu. Dodatkowo każdy posiadacz rachunku może skorzystać z mOkazji i otrzymywać częściowy zwrot za zakupy produktów i usług u wybranych partnerów programu.

Warto też wspomnieć, że obecnie w mBanku do dnia 27.06.2017 r. do godziny 16.00 trwa konkurs „Starcie w Karcie”, który polega na wykonaniu projektu Karty płatniczej. Projekt może zostać przygotowany samodzielnie lub w kreatorze dostępnym na stronie mBanku. Konkurs został stworzony we współpracy z dwoma Youtuberami: Ajgora Ignacego oraz Karola Gązwa (Blowek) dlatego w pierwszej kolejności wybieramy drużynę, do której chcemy należeć, następnie przygotowujemy i zgłaszamy do udziału w konkursie nasz projekt karty.  Raz w tygodniu każdy z Youtuberów wybiera 10 osób, którym ma możliwość przyznania nagrody w kwocie 500 zł za najlepszy projekt. O szczegółach przeczytacie na Stronie Konkursu oraz w Regulaminie.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin „Zyskaj 100 zł z eKontem m”

Taryfa prowizji i opłat mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)