W dniu wczorajszym zakończyła się IV edycja promocji „Zyskuj z eKontem„, w której mBank przyznawał zwrot środków za zakupy w maksymalnej kwocie 300 zł, a w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa promocja „Lepiej z eKontem”, w której stawka zwrotu została podwojona i wynosi maksymalnie aż 600 zł. Do promocji możesz przystąpić od 01.06.2017 r. do 31.07.2017 r. Z promocji skorzystasz, jeżeli jesteś nowym Klientem mBanku, czyli takim, który w okresie od 01.01.2016 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadał w Banku Konta Osobistego lub Oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Warunki promocji 

Abyś uzyskał prawo do zwrotu środków za wykonywane transakcje kartą wydaną do Konta otwartego w ramach promocji „Lepiej z eKontem” musisz spełnić kilka naprawdę prostych warunków:

  • składasz wniosek o indywidualne (nie o wspólne) eKonto Standard lub eKonto Plus wraz z Kartą debetową za pośrednictwem dedykowanej strony promocji do dnia 31.07.2017 r.
  • w każdym miesiącu kalendarzowym, za który przyznawana będzie premia rozliczasz transakcje bezgotówkowe Kartą lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł (transakcja nie może zostać anulowana/zwrócona do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś)
  • w każdym miesiącu kalendarzowym, za który przyznawana będzie premia zasilisz – czyi dokonasz przelewu na swoje konto kwotą minimum 1000 zł (przelew nie może być wykonany z innego Twojego konta w mBanku do którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem)
  • w każdym miesiącu kalendarzowym, za który przyznawana będzie premia zalogujesz się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Banku

Wypłata premii 

Premia, czyli zwrot środków za zakupy w wysokości 4% (maksymalnie 100 zł miesięcznie) będzie przelewana na Twoje konto otwarte w ramach promocji przez 6 miesięcy. Zwrot dotyczy transakcji wykonanych Kartą i Blikiem. Żeby otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 100 zł miesięcznie, musisz rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym transakcje na kwotę 2500 zł. Jeżeli rozliczysz mniej, nic nie tracisz i ciągle zarabiasz – co prawda Twój zwrot miesięczny nie wyniesie 100 zł, ale mimo to otrzymasz zwrot środków za transakcje, które rozliczysz. Zwrot środków możesz też bardzo łatwo obliczyć. Wystarczy, że zliczysz wszystkie transakcje wykonane Kartą i Blikiem w obrębie danego miesiąca i kwotę, którą otrzymasz pomnożysz razy 4%.

Gwarancja niezmienności opłat

Poza maksymalną premią 600 zł jaką możemy zdobyć spełniając warunki promocji, Bank zwalania nas z opłaty za miesięcznej za kartę promocyjną wydaną do konta i daje nam dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie eKonta otwartego w ramach promocji, wypłaty z bankomatów dokonane kartą oraz przelewy internetowe w złotówkach. Należy mieć jednak na uwadze, że aby nie zapłacić za kartę i otrzymać gwarancję niezmienności opłat należy przez okres 24 miesięcy spełniać warunki promocji opisane powyżej, czyli zasilać konto, wykonywać transakcje i logować się do bankowości mobilnej. Pamiętajmy również o tym, że gwarancja niezmienności opłat nie polega na tym, że tych opłat nie będzie, ale na tym, że nawet jeżeli Bank zwiększy prowizję za wspomniane czynności, to nas mimo wszystko będę obowiązywały opłaty i warunki, które obowiązują w dniu przystąpienia do promocji.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ EKONTO STANDARD

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Lepiej z eKontem

Taryfa prowizji i opłat mBank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)