Ruszyła kolejna edycja dobrze znanej Wam promocji w mBanku, w której za otwarcie mBiznes konta Standard do zgarnięcia są dwie premie: pierwsza za otwarcie Konta w wysokości 150 zł od Bankiera, druga w wysokości 100 zł na ZUS od mBank.

Kto może skorzystać z promocji?

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółek jawnych, partnerskich, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszeń rejestrowych oraz spółdzielni. Z promocji wyłączone są osoby,  które posiadały jakikolwiek aktywny rachunek bieżący dla danego numeru NIP do dnia 31.05.2017 r. Musisz więc być nowym Klientem.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możemy przystąpić w okresie do 01.06.2017 r. do dnia 30.06.2017 r. Oznacza to, że do dnia 30.06.2017 r. należy nie tylko zarejestrować się na stronie promocji, ale także podpisać umowę o Konto.

Co zrobić aby otrzymać premię – warunki promocji 

Jeżeli załapałeś się na promocję, ponieważ dla danego numer NIP nie posiadałaś rachunku w mBanku, to do otrzymania nagrody dzieli Cię już tylko kilka prostych kroków:

  • do dnia 30.06.2017 r. rejestrujesz się w promocji za pomocą dedykowanego formularza na stronie promocji. Podczas rejestracji wyrażasz zgody na przekazanie danych niezbędnych do wypłaty premii pomiędzy mBank, a Bankier. 
  • do dnia 31.07.2017 r. podpisujesz umowę o prowadzenie rachunku
  • w terminie 30 dni od otwarcia mBiznes Konta Standard (maksymalnie do 31.08.2017 r.) wykonujesz jedną transakcję bezgotówkową lub przelew (wykluczone są przelewy wewnętrzne)
  • w terminie 30 dni od otwarcia mBiznes Konta Standard opłacasz jedną składkę ZUS na kwotę 250 zł
  • po spełnieniu warunków i otrzymaniu informacji od organizatora o przyznaniu premii logujesz się na stronie promocji i podajesz dane kontaktowe oraz numer otwartego w ramach tej promocji Konta, na który ma wpłynąć premia

Wypłata premii

W związku z tym, iż premie wypłacane są przez dwie różne instytucje, mogą wpłynąć na Twoje konto w dwóch różnych terminach i nie ma w tym nic dziwnego. Premia za otwarcie konta i wykonanie transakcji w wysokości 150 zł zostanie przelana na Twoje konto po spełnieniu warunków w terminie 14 dni od momentu kiedy otrzymasz informację od organizatora, że została Ci przyznana. Informacja od organizatora zostanie przekazana maksymalnie do dnia 30.09.2017 r. Po jej otrzymaniu pamiętaj także o konieczności zalogowania się na stronę promocji i wskazania danych niezbędnych do wypłaty nagrody.

Premia w wysokości 100 zł za spełnienie warunku przelania 250 zł do ZUS zostanie przelana na Twoje mBiznes Konto do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym,  w którym spełniłeś warunki promocji.

OTWÓRZ MBIZNES KONTO STANDARD I ODBIERZ PREMIE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Dodatkowo za spełnienie powyższych warunków mBank daje Ci dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące czynności:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski
PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV”

Opłaty i prowizje dla Kont firmowych mBank

Regulamin „150 zł na start”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)