Najwięcej konkursów, o jakich Wam pisaliśmy dotyczyło fotografii. Teraz, dzięki konkursowi w Banku Millennium, który rozpoczął się w dniu 25.04.2017 r. kreatywnością mają okazję wykazać się osoby, które nagrywają filmy. Na laureatów konkursu czekają nagrody pieniężne, a poza głosami jury, ważna będzie też opinia publiczności. Ale zaraz wszystko Wam dokładnie wyjaśnię.

W konkursie mogę wziąć udział osoby, które ukończyły 13 rok życia. Oczywiście wszyscy chętni, którzy nie są jeszcze pełnoletni muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna. Dodatkowo należy założyć konto w serwisie MillionYou, oraz wyrazić zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych. Jeżeli w filmie wystąpią jakiekolwiek inne osoby, musimy posiadać ich zgodę na wykorzystanie wizerunku. Wszystkie niezbędne dokumenty, w tym te dotyczące oświadczeń i zgód koniecznych do wzięcia udziału w konkursie znajdziecie na stronie konkursu w zakładce „Materiały do pobrania”.

Konkurs nosi nazwę „Wszystko kręci się wokół Ciebie” i chodzi w nim o to, aby nagrać krótki, 30 sekundowy film o aplikacji mobilnej Millennium Banku. Zgodnie z Regulaminem Konkursu Celem Projektu jest wyłonienie najlepszego zdaniem Jury Projektu Dzieła ukazującego, że gdziekolwiek jesteś, cokolwiek ciekawego robisz, aplikacja mobilna Banku Millennium daje Ci wolność i możliwość korzystania z życia w pełni. Wszystko jest więc kwestią Waszej wyobraźni i kreatywności. Filmy należy zgłaszać do dnia 05.06.2017 r.

Zgłoszenie udziału i przesłanie filmu 

 • Zarejestruj swój udział poprzez stronę konkursową
 • Po rejestracji zostaniesz przekierowany do serwisu millionyou. Na adres mailowy otrzymasz jednorazowe hasło, za pomocą którego należy się zalogować, a następnie zmienić je w profilu na stronie.
 • Wróć do strony konkursowej, gdzie będziesz mógł wgrać swój film. Wybierz po prostu „Wgraj film”.
 • Po wgraniu filmu uzupełnij pozostałe dane w formularzu.
 • Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią po wgraniu filmu wyślij na adres mailowy millionyou@millionyou.com skan zgody osoby, która jest Twoim prawnym opiekunem, np. rodzic.

Dodatkowo pamiętajcie, że Wasz film nie musi od razu zostać zakwalifikowany do konkursu. Regulamin mówi, że Organizator ma prawo moderować przesłane przez Was pliki 2 dni robocze. Dodatkowo nie musicie się ograniczać do przesłania tylko jednego projektu. Regulamin pozwala na zgłoszenie dowolnej liczby filmów do konkursu przez jednego Uczestnika.

wgranie filmu

 

Trochę kwestii technicznych

 • czas filmu nie może przekraczać 30 sekund
 • w filmie konieczne jest umieszczenie planszy lub logotypu Zamawiającego – znajdziecie go w materiałach do pobrania, które podlinkowałam kilka linijek wyżej
 • film może zawierać następujące formaty: mov., mpg., mp4., lub avi.,
 • wielkość przesyłanego filmu nie może przekraczać 500 MB (po skompresowaniu)

Harmonogram konkursu i nagrody 

Harmonogram konkursu wygląda następująco: 

25.04.2017, godz. 00:00 – Start konkursu
05.06.2017, godz. 16:00 – Zakończenie wgrywania filmów
16.06.2017, godz. 16:00 – Ogłoszenie wyników głosowania jury
16.06.2017, godz. 16:00 – Start głosowania publiczności
03.07.2017, godz. 16:00 – Zakończenie głosowania publiczności
04.07.2017, godz. 16:00 – Ogłoszenie wyników głosowania publiczności

Do zdobycia Uczestnicy konkursu mają aż 5 nagród pieniężnych. Wszystko zależy od decyzji Jury oraz głosów publiczności:

 • Nagroda za I miejsce w wysokości 12.000,00 zł.
 • Nagroda za II miejsce w wysokości 8.000,00 zł.
 • Nagroda za III miejsce w wysokości 5.000,00 zł
 • Nagroda Publiczności w wysokości 5.000,00 zł.
 • 10 Nominacji w wysokości 1.000,00 zł każda

Nominowane filmy zostaną wyłonione przez jury i będę dostępne na stronie konkursowej, na której będzie można oddawać na nie głosy. Nagrody zostaną wypłacone po podpisaniu umowy z organizatorem. Nagrody podlegają opodatkowaniu i zgodnie z regulaminem od każdej z nich zostanie odliczona kwota zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych w wysokości 10%.

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Konkursu, na Stronie Konkursowej i na Stronie Banku. Materiały do pobrania są dostępne tutaj: „Materiały do pobrania”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

<head><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;<!-- [et_pb_line_break_holder] -->t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,<!-- [et_pb_line_break_holder] -->document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('init', '1313499442045867'); // Insert your pixel ID here.<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'PageView');<!-- [et_pb_line_break_holder] -->fbq('track', 'ViewContent');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><noscript><img height="1" width="1" style="display:none"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->src="https://www.facebook.com/tr?id=1313499442045867&ev=PageView&noscript=1"<!-- [et_pb_line_break_holder] -->/></noscript><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- DO NOT MODIFY --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End Facebook Pixel Code --><!-- [et_pb_line_break_holder] --></head>