Ruszyła II edycja promocji „Konto podwójnie zarabiające” w mBanku, na której możemy zarobić do 300 PLN zwrotu za zakupy oraz zyskać oprocentowanie 2% w skali roku do kwoty 3000 PLN na Koncie osobistym. Z promocji skorzystają wszystkie osoby, które nie posiadały w mBanku rachunków od dnia 1 stycznia 2015 r. oraz które w okresie od 01.11.2016 r. do 31.01.2017 r. otworzą w mBanku eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z debetową kartą płatniczą.

Warunki promocji

Aby uzyskać oprocentowanie 3% w skali roku wystarczy po prostu otworzyć eKonto Plus albo eKonto Standard w terminie od 01.11.2016 r. do 31.01.2017 r. Premia 3% dotyczy środków zgromadzonych na rachunku do kwoty 3000 PLN i będzie wypłacana przez bank przez 7 miesięcy od momentu zawarcia umowy. Nadmiar gotówki środków nie jest oprocentowany. Warto też pamiętać, że odsetki wypłacone w związku ze zwiększonym oprocentowaniem Konta podlegają opodatkowaniu i zostanie potrącona przez Bank automatycznie.
Dodatkowo aby uzyskać zwrot 2% transakcji (czyli łącznie 300 PLN w okresie trwania całej promocji) należy:

  • podpisać umowę o jedno z ww. Kont
  • dokonać transakcji na kwotę minimum 250 PLN miesięcznie przy użyciu karty bądź usługi Blik (transakcje o których mowa musza zostać dokonane w punktach handlowo-usługowych, nie wliczają się tutaj transakcje internetowe)
  • zapewnić miesięczny jednorazowy wpływ środków na konto o wartości minimum 1000 PLN. Środki nie mogą pochodzić z rachunku Uczestnika promocji, dlatego warto zadbać o to, aby środki na konto wpłaciła nam inna osoba lub Pracodawca.
  • chociaż raz na miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku

Wypłata premii – 2% zwrotu transakcji

Premia w wysokości 2% wartości płatności kartą i 2% wartości płatności Blikiem (maksymalnie 50 PLN miesięcznie, co daje nam 300 PLN w okresie całej promocji) będzie wypłacana na otwarty przez nas rachunek przez 6 następujących po sobie miesięcy. Pierwsze uznanie powinno wpłynąć na nasze konto najwcześniej drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o konto i spełniono warunki, czyli jeżeli umowę zawieramy w listopadzie 2016 r., to pierwsza premia powinna zostać wypłacona najpóźniej w styczniu 2017 r.

Jakie Konto wybrać?

Różnica pomiędzy eKontem Plus a eKontem Standard znajduje się głównie w opłatach. eKonto Plus na pewno stanie się bardziej przyjazne Klientom, którzy cenią sobie obsługę bezpośrednią w Placówkach Banku, natomiast eKonto Standard zadowoli Klientów, którzy samodzielnie obsługują się za pośrednictwem bankowości mobilnej czy internetowej. Ponadto korzystanie z oferty rachunków mBanku to również ciekawe mOkazje dostępne po zalogowaniu się do swojej bankowości elektronicznej polegające na możliwości skorzystania z ofert promocyjnych, które zaowocują dodatkową gotówka jak na przykład obecna promocja z njumobile, czy zniżki na różne usługi na przykład dla przedłużających umowę w Orange. Promocje i rabaty w ramach mOkazji ciągle się zmieniają i każdy może wybrać coś dla siebie. Poniżej małe zestawienie opłat, a dokładne szczegóły znajdują się w zakładce Przydatne dokumenty.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI I OTWÓRZ KONTO

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

EKONTO STANDARD

EKONTO PLUS

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji mBank – Konto podwójnie zarabiające – II edycja

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)