Do oferty Banku BGŻ BNP Paribas powraca premia 300 zł za transakcje bezgotówkowe kartą. Dodatkowo każdy kto otworzy Konto optymalne i spełni proste warunki promocji otrzyma 100 zł premii. Realnie do zdobycia mamy 400 zł, więc całkiem sporo biorąc pod uwagę, że Konto Optymalne możemy uznać za rachunek prowadzony bezpłatnie, szczególnie jeżeli operacji dokonujemy głównie Kartą debetową. Jest pewna zmiana w porównaniu do poprzednich edycji promocji z moneybackiem. Co prawda Bank nadal będzie wypłacał premię przez okres 12 miesięcy, ale w tej edycji w okresach kwartalnych, a nie miesięcznych.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji możesz przystąpić pod warunkiem, że w okresie 6 miesięcy przed złożeniem wniosku w tej promocji nie byłeś posiadaczem, ani współposiadaczem Konta Osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Okres przystąpienia do promocji

Rejestracji w promocji możesz dokonać w okresie od 18.09.2017 r. do 06.10.2017 r. Pula nagród w promocji została ograniczona do 1000 rejestracji. Czas na podpisanie umowy masz do 31.10.2017 r.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać premię?

Warunki promocji są proste i łatwe do spełnienia, jednak zasady przyznania premii, o czym wspomniałam już na początku recenzji, różnią się nieco od poprzednich edycji. Właściwie każda osoba, która pracuje i ma stały dochód jest w stanie je spokojnie spełnić. Wypłata premii została podzielona na kilka etapów i w każdym etapie muszą zostać wykonane pewne czynności.

100 zł premii

300 zł premii

Bank będzie dokonywał zwrotu w wysokości 2% transakcji bezgotówkowych (maksymalnie 25 zł miesięcznie) przez okres 12 miesięcy. W odróżnieniu od poprzednich edycji promocji z moneybackiem, premia będzie wypłacana w cyklach kwartalnych. Kwartały zostały podzielone w następujący sposób: od listopada 2017 – do stycznia 2018 r., od lutego do kwietnia 2018, od maja do lipca 2018 i od sierpnia do października 2018 r. Aby otrzymać premię, w każdym miesiącu danego kwartału, czyli tak naprawdę przez 12 miesięcy, od listopada 2017 r. do października 2018 r. muszą zostać spełnione dwa warunki:

  • na Twoim rachunku zostanie zaksięgowany przelew z banku zewnętrznego na kwotę 1000 zł
  • rozliczysz transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł

Oczywiście, żeby otrzymać maksymalny zwrot miesięczny, czyli 25 zł, nie wystarczy rozliczyć transakcje na kwotę 300 zł. Miesięczne wydatki powinny osiągnąć poziom 1250 zł. To da Ci gwarancję, otrzymania maksymalnej premii w kwocie 300 zł. Minusem promocji jest fakt, iż jeżeli chociaż w jednym miesiącu danego kwartału nie spełnisz warunków wpływu środków i transakcji bezgotówkowych, to za cały ten kwartał nie otrzymasz premii (czyli maksymalnie możesz stracić 75 zł). Warto się pilnować, chociaż wydaje mi się, że jeżeli ktoś decyduje się na promocje z moneybackiem to po to, aby te transakcje rozliczać. Jeżeli jesteś typowo kartowy i nie posługujesz się fizycznie gotówką, to nie powinno to stanowić problemu.

Wypłata premii

Istotne w tej promocji jest to, żebyś zalogował się na stronie promocji do dnia 26.12.2017 r. i wskazał organizatorowi promocji (Ad Astra) numer rachunku, na który ma wypłacić premię. Wiadomość z linkiem przekierowującym do strony promocji otrzymasz mailowo do dnia 14.12.2017 r. O przyznaniu nagród organizator również będzie informował mailowo. Poniżej informacja o datach, w których otrzymasz informacje o przyznaniu premii, oraz daty kiedy środki powinny wpłynąć na Twoje konto:

wypłata premii bgż

OTWÓRZ KONTO OPTYMALNE I ODBIERZ 400 ZŁ PREMII

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto  Optymalne jest prowadzone za darmo, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy także za Kartę debetową i przelewy internetowe. Bezpłatnie możemy wypłacać środki z Bankomatów  BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce – pozostałe wypłaty z innych bankomatów, to każdorazowo kwota 5 zł. Dodatkowo bez prowizji wypłacimy środki za granicą z bankomatów grupy BNP Paribas i w ramach Global Alliance, jednak tutaj warto mieć na uwadze, że możemy stracić na przewalutowaniu.

Na koniec warto dodać, że w Banku BGŻ BNP Paribas trwa jeszcze jedna promocja z bonem o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach sieci H&M, o której również przeczytacie na naszym blogu.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i prowizji BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji Korzystne Konto

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)