W ofercie Citi Banku znajdują się obecnie dwa programy rekomendacyjne. O programie, w którym znajomym możesz polecić kartę kredytową przeczytasz w naszym wpisie „750 zł Ciebie i Tablet Lennovo dla twojego znajomego w programie poleceń kart kredytowych Citi Banku” Dzisiaj zajmiemy się recenzją programu poleceń Konta Osobistego Citi Priority. Nagrodą dla Ciebie jest do 500 zł premii, a dla Twojego znajomego do 400 zł premii lub nawet 800 zł premii jeżeli dodatkowo poza Kontem Citi Priority zdecyduje się na otwarcie Karty Kredytowej w promocji.

Kto może skorzystać z programu?

Program poleceń jest dedykowany obecnym Klientom Banku, którzy posiadają Konto Osobiste lub Kartę kredytową. Osoba, którą polecisz musi być nowym Klientem Banku, a dokładniej od dnia 30.06.2017 r. nie mogła być posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem Konta osobistego ani Konta oszczędnościowego w Banku.

Okres przystąpienia do programu

Do programu poleceń możesz przystąpić w okresie od 01.09.2017 r. do 31.10.2017 r. Do dnia 31.10.2017 r. musi nastąpić zgłoszenie znajomego do programu, a także Twój znajomy do tego dnia powinien złożyć wniosek o Konto. Umowę o Konto Twój znajomy, może podpisać maksymalnie do dnia 30.11.2017 r.

Warunki programu poleceń – co zrobić, aby otrzymać premię?

W związku z tym, że w tym programie zarówno Ty jak i Twój znajomy otrzymujecie nagrody w postaci premii pieniężnej, obaj macie do spełnienia pewne warunki. Ty, jako osoba polecająca nie masz do spełnienia wielu warunków, ale Twoja premia uzależniona jest od tego, czy Twój znajomy, którego poleciłeś spełni warunki promocji.

JESTEM POLECAJĄCYM (OBECNY KLIENT BANKU)

Wnioski z poleceniem możesz składać do dnia 31.10.2017 r. Maksymalnie możesz polecić 5 osób, a za każdy razem, kiedy Twój znajomy spełni warunki promocji, otrzymasz 100 zł. Łącznie 500 zł premii.

  • Przejdź na stronę programu poleceń i uzupełnij swoje dane, a następnie dane znajomego, którego chcesz polecić. We wniosku zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdź, że przekażesz znajomemu, iż podałeś jego dane do Banku.

To tyle. Teraz wszystko zależy od Twojego znajomego i od tego, czy spełni on warunki promocji. W zakładce poniżej opisaliśmy dokładnie czynności, jakie Twój znajomy musi wykonać, aby możliwe było przyznanie premii Tobie i jemu.

Wypłata premii

Jeżeli uda mu się spełnić warunki, Twoja premia (100 zł za każde polecenie, łącznie 500 zł za 5 osób) wpłynie na Twoje Konto Osobiste lub rachunek Karty Kredytowej do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków przez znajomego.

JESTEM POLECONYM (NOWY KLIENT BANKU)

Jeżeli zostałeś polecony przez swojego znajomego w Citi Banku do otwarcia Konta Citi Priority, to masz ważne zadanie do wykonania. Jeżeli spełnisz warunki promocji, zarówno Ty (jako polecony) oraz Twój znajomy (jako polecający) otrzymacie należne Wam premie. Wszystko w Twoich rękach 😉 Twoja premia, jako osoby poleconej została podzielona na dwa etapy. 100 zł otrzymasz za spełnienie kilku warunków poniżej, a kolejne 300 w formie zwrotu za transakcje kartą. Co w takim razie powinieneś zrobić?

  • po tym jak Twój znajomy zgłosi Cię do programu poleceń, skontaktuje się z Tobą Konsultant Banku w celu złożenia wniosku o Konto Citi Priority wraz z kartą debetową. Podczas rozmowy konieczne będzie zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, aby Bank mógł przekazać Twojemu znajomemu informacje o spełnieniu lub niespełnieniu przez Ciebie warunków promocji
  • po złożeniu wniosku o Konto, umowę dostarczy Ci kurier. Czas na podpisanie umowy masz do 30.11.2017 r.
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy rozlicz minimum 2 transakcje bezgotówkowe (może być ich więcej) kartę debetową na łączną kwotę 300 zł. Transakcje muszą zostać zaksięgowane na Twoim rachunku i nie mogą być anulowane, ani zwrócone.
  • ostatnia czynność to spełnienie jednego z dwóch poniżej wymienionych warunków:
    • albo do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy średniomiesięczne saldo zgromadzone na Twoich rachunkach będzie wynosiło 30 000 zł,
    • albo, zasilisz swój rachunek kwotą 5000 zł (środki muszą pochodzić z banku zewnętrznego) i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca, będziesz posiadał w Banku jeden z aktywnych produktów kredytowych, np. Kartę kredytową, którą obecnie możesz otworzyć w kilku świetnych promocjach. W praktyce: jeżeli środki w kwocie 5000 zł wpłynął na Twoje konto Citi Priority w październiku, to na ostatni dzień października musisz posiadać w Banku jakikolwiek produkt kredytowy.

Drugi warunek, czyli zasilenie rachunku kwotą 5000 zł oraz posiadanie produktu kredytowego jest zdecydowanie łatwiejsze do spełnienia. Kartę kredytową możesz teraz otworzyć w Citi Banku w następujących promocjach: roczny dostęp do storytel.plvoucher o wartości 400 zł do morele.netvoucher o wartości 400 zł do frisco.plvoucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro400 zł premii w gotówce, 400 zł do wykorzystania w oleole.pl. Skorzystanie z którejkolwiek z tych promocji, pozwoli Ci nie tylko na spełnienie warunku posiadania produktu kredytowego, ale także na dodatkową premię o wartości 400 zł. Łącznie daje Ci to szanse na zdobycie nagród o wartości 800 zł.

300 zł za transakcje kartą

Przez 6 miesięcy od momentu zawarcia umowy, Bank będzie zwracał na Twoje konto 6% transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową. Maksymalna kwota zwrotu w danym miesiącu kalendarzowym to 50 zł, łącznie w okresie 6 miesięcy to 300 zł. Żeby otrzymać zwrot, należy rozliczyć transakcje bezgotówkowe na minimum 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Jednak 50 zł to zbyt mało, a żeby otrzymać maksymalny zwrot miesięczny należy rozliczyć transakcje na kwotę 834 zł. Transakcje mogą być dokonane w sklepach stacjonarnych i przez Internet, ważne aby zostały zaksięgowane na Twoim koncie i nie zostały zwrócone czy anulowane.

Wypłata premii

Zwrot transakcji wykonanych kartą będziesz otrzymywać przez 6 miesięcy, do 15-go dnia roboczego każdego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcje zostały rozliczone.

Premia 100 zł za otwarcie i spełnienie powyższych warunków zostanie przelana na Twoje konto Citi Priority do 15-go dnia roboczego w miesiącu następują cym po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki.

POLEĆ KONTO OSOBISTE CITI PRIORITY I ODBIERZ PREMIĘ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Citi Priority?

Konto Citi Priority może być rachunkiem prowadzonym bezpłatnie pod warunkiem, że albo w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach wynosi minimum 30 000  zł, albo na Twoje konto wpłynie z banku zewnętrznego kwota 5000 zł i jesteś posiadaczem w Citi Banku Karty kredytowej lub kredytu. Jeżeli warunek nie zostanie spełniony, opłata za konto wyniesie 30 zł. Nie zapłacisz za to za kartę do konta Citicard, przelewy internetowe, wypłaty środków w Oddziałach Banku oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”

Regulamin promocji „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji Kont w CIti Banku

 

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)