Przedstawiamy Ci recenzję kolejnej promocji w Citi Banku. Tym razem voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w oleole.pl. Pomimo tego, że warunki promocji są banalnie proste do spełnienia, to polecam zgłębić swoją wiedzą dotyczącą innych aktualnych promocji z voucherami w Citi Banku, ponieważ jest ich sporo:

Te promocje oczywiście się ze sobą nie łączą, więc zdecydować się i skorzystać możesz tylo z jednej z nich.

Kto może przystąpić do promocji?

Do promocji możesz przystąpić, jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej karty kredytowej w Banku.

Ogólne warunki ubiegania się o kartę kredytową w Citi Banku są następujące: jeżeli jesteś osobą fizyczną: masz 21 lat, Twój dochód netto to minimum 1200 zł i jesteś zatrudniony u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Jeżeli masz firmę: próg wiekowy wynosi 25 lat, a działalność gospodarczą powinieneś posiadać od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji przystąpisz w okresie od 05.09.2017 r. do 31.10.2017 r. Wniosek o kartę musi zostać złożony do dnia 31.10.2017 r., umowa może zostać podpisana w późniejszym terminie.

Warunki promocji – co zrobić, aby otrzymać voucher?

Jeżeli łapiesz się na okres karencji (czyli, czas, w jakim nie można było w Banku posiadać karty kredytowej) i spełniasz ogólne warunki, do ubiegania się o kartę kredytową to od nagrody dzieli Cię kilka poniższych kroków:

  • złóż wniosek o dowolną Kartę Kredytową, korzystając z formularza promocji. Uzupełnij swoje dane i wyraź dwie zgody poniżej. Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę. Podczas rozmowy z konsultantem poproś o wyłączenie wszystkich dodatkowych usług, które mogą być płatne.

zgody citi bank

  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Banku
  • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł. Transakcje nie mogą być przelewami z karty, nie mogą być zwrócone i muszą być zaksięgowane na rachunku karty. Co najważniejsze kwota 1000 zł nie musi być wydana jednorazowo. Możesz dokonać wielu transakcji, które łącznie wyniosą Cię 1000 zł.

Otrzymanie vouchera

Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym oleole.pl otrzymasz w postaci kodu, w wiadomości email, w systemie bankowości elektronicznej Citi Banku, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki warunki promocji. Voucher możesz wykorzystać jednorazowo do dnia 30.06.2018 r. Aby go użyć, koszt produktów w koszyku musi wynieść minimum 400 zł – są to oczywiście ceny brutto i wliczają się w nią same towary, a nie koszty dostawy.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Jaką kartę kredytową wybrać?

Najchętniej wybieranym przez Was produktem jest Karta Kredytowa Simplicity. Jej głównym atutem jest brak opłaty rocznej, przez co można spokojnie powiedzieć, że Karta jest darmowa. Oczywiście należy mieć na uwadze, że nieterminowe regulowanie wykorzystanego limitu karty, bądź dokonywanie z jej rachunku przelewów, wypłat czy innych transakcji gotówkowych wiąże się z dodatkową prowizją i odsetkami. Dlatego pamiętaj, aby kartę wykorzystywać do transakcji bezgotówkowych i wpłacać wykorzystane środki zgodnie z terminem wskazanym na wyciągu.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela Opłat i prowizji Citi Bank_01_08_2017

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)