Do oferty Citi Banku powraca kolejna edycja promocji z voucherem o wartości 400 zł do Morele.net. Jeżeli jesteś w trakcie remontu lub urządzania swojego mieszkania, albo planujesz wymianę sprzętu w mieszkaniu to masz świetną okazję, żeby obniżyć wartość  zakupów o 400 zł. Voucher otrzymasz od Banku za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity i spełnienie kilku bardzo prostych warunków. Pamiętaj także, że na blogu znajdziesz jeszcze inne promocje z voucherami od Citi Banku, a są to:

Voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro
Voucher 400 zł do wykorzystania na Frisco.pl
Telefon LG K4 Dual o wartości 499 zł brutto
400 zł premii jako uznanie rachunku Karty 

A teraz sprawdźmy jakie są warunki promocji i co należy zrobić, aby otrzymać voucherem, a także jak korzystać z Karty aby nie nie ponosić za nią dodatkowych kosztów.

Kto może przystąpić do promocji?

Z oferty skorzystasz jeżeli od dnia 01.01.2015 r. nie posiadałeś głównej Karty Kredytowej w Citi Banku.

Dodatkowo o Kartę Kredytową w Citi Banku mogą ubiegać się osoby od 21 roku życia, których dochód netto wynosi minimum 1200 zł i są to osoby zatrudnione u obecnego pracodawcy co najmniej 3 miesiące. Bank daje też możliwość skorzystania z karty firmom, których właściciel ubiegający się o kartę ma minimum 25 lat i prowadzi działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat.

Okres przystąpienia do promocji 

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 9.08.2017 r. do 31.12.2017 r. Wniosek o Kartę należy złożyć do dnia 31.12.2017 r., wykorzystując podlinkowany formularz poniżej, natomiast umowę możesz podpisać w późniejszym terminie.

Co zrobić, aby otrzymać voucher – warunki promocji?

Warunki, jakie narzuca na Ciebie regulamin są bardzo proste, podobnie jak w przypadku innych, obecnie trwających promocji, dlatego warto zastanowić się, na której premii zależy Ci najbardziej. Voucher o wartości 400 zł do Morele.net otrzymasz, jeżeli:

  • do dnia 31.12.2017 r. wypełnisz wniosek o darmową kartę kredytową Simplicity korzystając z dedykowanego formularza promocji (możesz też zamówić inną dostępną kartę z oferty banku, jednak Simplicity nie posiada opłaty rocznej i jest darmowa). W formularzu uzupełnij wymagane pola oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na przekazanie informacji o statusie Twojego wniosku drogą elektroniczną. Kilka dni po uzupełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą Pracownik Banku, w celu zbadania zdolności kredytowej i dalszego procesowania wniosku o Kartę,
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku (jeżeli umowę podpisujesz w sierpniu, warunek spełnij do końca października)
  • maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, rozlicz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane. (i tutaj znowu (jeżeli umowę podpisujesz w sierpniu, warunek spełnij do końca października, itd.)

Otrzymanie vouchera

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Bank dostarczy Ci voucher o wartości 400 zł do Morele.net w postaci elektronicznej, za pośrednictwem wiadomości w bankowości elektronicznej. Voucher należy wykorzystać jednokrotnie (czyli używasz go tylko raz, podczas jednych zakupów) do dnia 31.07.2018 r.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - ODBIERZ VOUCHER 400 ZŁ DO MORELE.NET

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Karta Kredytowa?

Jak sama nazwa wskazuje karta kredytowa, to produkt kredytowy, z którym wiążą się różne opłaty, prowizje i odsetki. To co wyróżnia Kartę Simplicity to brak opłaty rocznej, dlatego uważa się ją za kartę darmową. Pamiętaj, aby podczas rozmowy z konsultantem o zawarcie umowy wyłączyć ewentualne płatne usługi, które wiążą się z jej posiadaniem. Jeżeli będziesz wykonywać kartą transakcje bezgotówkowe (płatności w sklepach, lub przez Internet) i zrezygnujesz z wypłat środków z bankomatu, oraz z przelewów z rachunku karty, to karta pozostanie bezpłatna. Za wykorzystany limit karty Bank nalicza odsetki – tak jak w przypadku kredytu, ale uchroni Cię przed nimi terminowe regulowanie wykorzystanych środków.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja III

Tabela Opłat i prowizji Citi Banku

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)