W Getin Noble Banku trwa kolejna edycja promocji, dotycząca podwyższonego oprocentowania, na 2,5% w skali roku dla nowych środków, do kwoty 100 000 zł. W porównaniu do poprzedniej edycji tej promocji, widać, że Bank postanowił ujednolicić ofertę i kieruje promocję wyłącznie do osób, które zdecydują się otworzyć Konto oszczędnościowe wraz z Kontem Osobistym, albo posiadają Konto osobiste i otworzą Konto oszczędnościowe.

Kto może przystąpić do promocji?

Z promocji skorzysta obecny Klient, który posiada w Banku Konto osobiste i otworzy Konto Oszczędnościowe, lub nowy Klient który otworzy Konto Osobiste wraz z Kontem Oszczędnościowym. Oferta konta oszczędnościowego na nowe środki skierowana jest dla klientów, którzy otworzą lub posiadają konto osobiste.

Okres przystąpienia do promocji

Do promocji możesz przystąpić w okresie od 01.08.2017 r. do 30.09.2017 r., przy czym dzień 30.09.2017 r. to ostatni dzień, w którym możesz przelać nowe środki na konto oszczędnościowe, aby uzyskać podwyższone oprocentowanie.

Warunki promocji

Jeżeli jesteś już w posiadaniu Konta Osobistego i Konta oszczędnościowego możesz zacząć oszczędzać. Bank podniesie oprocentowanie Twojego konta oszczędnościowego do 2,5% w skali roku, a oprocentowanie będzie obowiązywało przez 122 dni od momentu zaksięgowania środków, do kwoty 100 000 zł. Oferta Getin Noble Banku dotyczy wyłączenie nowych środków. Dlatego, jeżeli jesteś nowym Klientem Banku i dopiero otwierasz rachunki, to wszystkie Twoje środki są nowe. Jeżeli jesteś obecnym Klientem Banku i posiadałeś lub posiadasz inne rachunki czy lokaty, Bank dokona weryfikacji nowo w płaconych środków względem dnia 28.07.2017 r.

Środki nie będące nowymi oraz nadwyżka zgromadzonych środków ponad kwotę 100 000 zł będzie oprocentowana według standardowych stawek. Oczywiście oprocentowanie standardowe nie jest już tak korzystne jak to, przewidziane dla nowych środków, dlatego po zakończeniu okresu premiowego najlepiej wycofać środki i znaleźć Konto oszczędnościowe lub lokatę, na której zarobimy porównywalnie bądź więcej. Szczegóły dotyczące oprocentowania Konto oszczędnościowych znajdziecie w Tabeli Oprocentowania.

Podobną ofertę możecie znaleźć w Banku Millennium. Tam nowe środki do kwoty 100 000 zł również są oprocentowane na 2,5% w skali roku, przez okres 92 dni od momentu ich ulokowania na Koncie Oszczędnościowy Profit. Recenzję znajdziecie na naszym blogu: „2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

JESTEŚ NOWYM KLIENTEM? OTWÓRZ KONTO OSOBISTE WRAZ Z KONTEM OSZCZĘDNOŚCIOWYM OPROCENTOWANYM NA 2,5%

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. 🙂

Ile kosztuje Konto Osobiste?

Zarówno Konto Oszczędnościowe jak i Konto Osobiste Getin UP to rachunki prowadzone bezpłatnie. W przypadku Konta osobistego Getin UP nie zapłacimy za wyrobienie Karty (chyba, że będzie to naklejka zbliżeniowa – koszt 10 zł oraz Display lub Dynamic CVC – koszt 50 zł). Sama opłata za korzystanie z karty nie jest pobierana w przypadku osób, które nie ukończyły 28 roku życia, a w innych przypadkach po rozliczeniu w poprzednim miesiącu kalendarzowym transakcji kartą na łączną kwotę 300 zł. Tabel Opłat i prowizji mówi o tym, że opłata miesięczna za obsługę karty jest pobierana niezależnie od daty jej aktywowania. Oznacza to, że jeżeli aktywujesz kartę kilka dni przed końcem miesiąca to najprawdopodobniej nie zdążysz rozliczyć operacji. W takim przypadku najbezpieczniej poczekać z aktywacją do początku nowego miesiąca, aby mieć czas na rozliczenie transakcji kartą na kwotę 300 zł. Jeżeli chodzi o wypłaty środków, to bezpłatnie możesz pobierać gotówkę z bankomatów sieci Euronet oraz Planet Cash. Pozostałe wypłaty to 3,5% wypłacanej kwoty, minimum 5 zł. Jeżeli spełniz w danym miesiącu kalendarzowy łącznie poniższe 3 warunki, Bank dokona zwrotu pobranej opłaty za wypłatę środków z innych bankomatów:

  • zapewnisz wpływ w formie przelewu zewnętrznego lub przelewu pochodzącego z rachunku firmowego w łącznej kwocie minimum 1000 zł
  • dokonasz transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 300 zł
  • wyrazisz wszystkie zgody marketingowych podając przy tym adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego

Zwrot prowizji nastąpi do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki.

Warto też wspomnieć, że z Kontem osobistym Getin Up możesz skorzystać z Pakietu korzyści i zdobyć maksymalnie 1000 zł premii w postaci zwrotów. Jak bardzo realna jest taka premia? Jeżeli posiadasz w Getin Banku niemalże wszystkie produkty, czyli Konto osobiste i oszczędnościowe z których aktywnie korzystasz, Kartę Kredytową i Kredyty to jest spora szansa na 1000 zł premii. Jeżeli jesteś Klientem wyłącznie depozytowym, albo mniej aktywnym to nie ma szans na tak dużą premię. Za co bank przyznaje zwrot:

  • zwrot 2% transakcji za polecenie zapłaty z tytułu płatności za rachunki domowe, maksymalnie 30 zł miesięcznie
  • zwrot 2% wysokości rat kredytów, maksymalnie 30 zł miesięcznie
  • zwrot 2% transakcji bezgotówkowych wykonanych Kartą Kredytową, maksymalnie 30 zł miesięcznie
  • zwrot opłaty za obsługę wszystkich Kart Debetowych wydanych do Konta
  • zwrot opłaty za usługę SMS Info w Pakiecie Podstawowym
  • podniesienie oprocentowania na koncie oszczędnościowym o 0,25 pkt % w skali roku

Szczegóły dotyczące warunków, jakie należy spełnić aby skorzystać z pakietu korzyści znajdziecie w Regulaminie. A już niebawem recenzja tej promocji pojawi się na naszym blogu.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki”

Tabela opłat i prowizji GNB

Tabela oprocentowania GNB

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)