Do promocji z podwyższonym oprocentowaniem możemy przystąpić od 10.03.2017 r. do 31.05.2017 r. Skorzystają z niej nowi i obecni Klienci Banku, a oprocentowanie wygląda następująco:

  • 2,50% dla nowych Klientów otwierających Konto Oszczędnościowe i Konto Osobiste
  • 2,10% dla nowych Klientów otwierających Konto Oszczędnościowe
  • 2,20% dla obecnych Klientów, którzy mają Konto Osobiste lub zdecydują się je otworzyć w pakiecie z Kontem Oszczędnościowym
  • 1,60% dla obecnych Klientów, którzy otworzą Konto Oszczędnościowe bez Konta Osobistego

Oprocentowanie promocyjne obwiązuje przez 122 dni kalendarzowe od momentu aktywacji Konta Oszczędnościowego, jeżeli umowa jest zawierana na odległość (online lub telefonicznie).

Warunki promocji

Z uwagi na to, że mamy podział na obecnych i nowych Klientów Banku, to sprawdźmy co na ich temat mówi regulamin:

Obecny Klient to taki, który od 01.01.2016 r. do dnia poprzedzającego przystąpienie do promocji nie posiadał Konta Oszczędnościowego, ale co ważne może posiadać Konto Osobiste, albo inny produkt np. kredyt, albo kartę kredytową itp.

Nowy Klient to taki, który od 01.01.2016 r. do dnia poprzedzającego przystąpienie do promocji nie posiadał żadnego produktu w Banku.

Zawierając umowę o Konto należy pamiętać o konieczności ustawienia wyciągów elektronicznych oraz o podpisaniu umowy o Bankowość Elektroniczną (chyba, że już ją mamy). Bardzo ważne jest wyrażenie zgód marketingowych na przetwarzanie danych osobowych. Jeżeli jesteście nowymi Klientami Banku to warto zwrócić uwagę na to, aby przez przypadek nie anulować zgód marketingowych podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej.

Zgodnie z Regulaminem w przypadku, gdy Konto Osobiste zostało otwarte po zawarciu umowy o Konto Oszczędnościowe, oprocentowanie Konta Oszczędnościowego zostanie podwyższone trzeciego dnia roboczego po otwarciu Konta Osobistego do stawki 2,50% jeżeli mowa o nowych Klientach lub do stawki 2,20% jeżeli chodzi o dotychczasowych Klientów.

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI - OTWÓRZ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

Jeżeli opisana przez nas promocja rozwiała Twoje wątpliwości i podoba Ci się to co robimy, pomóż nam w dalszym rozwoju. Skorzystaj z oferty klikając w formularz poniżej. ?

Ile kosztują Konta w GNB?

Konta zarówno Oszczędnościowe jak i Osobiste otwierane i prowadzone są bezpłatnie.

W przypadku Konta Oszczędnościowego nie zapłacimy także za pierwszy przelew wewnętrzny  oraz zewnętrzny, przelew w Placówce, przez Bankowość Mobilną, Internetową i Telefoniczną. Pierwsza taka operacja (przelew lub wypłata) w miesiącu kalendarzowym jest darmowa, każda kolejna kosztuje 9 zł. Przelewy na lokaty w Banku są bezpłatne. Jeżeli więc zakładamy konto w celach oszczędnościowych i nie zamierzamy kilka razy w miesiącu wypłacać z niego środków, to takie ograniczenie nie powinno stanowić problemu.

W przypadku Konta Osobistego nie zapłacimy miesięcznej opłaty za posiadanie karty jeżeli rozliczymy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6,99 zł. Bezpłatne są też wypłaty w bankomatach sieci Euronet oraz Planet Cash, za pozostałe bankomaty zapłacimy 3,5% kwoty transakcji, minimum 5 zł, chyba że w danym miesiącu kalendarzowym na naszym rachunku zostanie zaksięgowany wpływ w formie przelewu przychodzącego z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank na kwotę 1000 zł lub jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym rozliczymy transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę minimum 300 zł. Musimy też pamiętać o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych dla Banku (w tym adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego). Jeżeli zapewnimy wpływ lub transakcje bezgotówkowe, a nasze zgody marketingowe będą wyrażone to Bank dokona zwrotu pobranej prowizji a wypłatę z innych bankomatów do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione powyższe warunki. Bezpłatnie mamy również możliwość ustanawiania zleceń stałych, poleceń zapłaty czy przelewów internetowych bądź mobilnych.

Warto też dodać, że z Kontem Osobistym mamy możliwość skorzystania z Konta Oszczędnościowego Skarbonka. Jest to rachunek, który opisywaliśmy w cyklu o automatycznym oszczędzaniu. Polega to na tym, że za każdym razem płacąc Kartą mamy możliwość odkładania części środków z naszych zakupów zaokrąglając je do pełnych złotych: 1 zł, 5 zł lub 10 zł. Jeżeli np. wartość Waszych zakupów to 13 zł, wówczas albo 2 zł albo 7 zł trafia na dedykowane konto oszczędnościowe, co bardzo pozwala oszczędzać gotówkę. Ja korzystając z takiej usługi w Banku ING odkładam miesięcznie ok 200 zł, więc polecam 🙂

I wreszcie przyszedł czas na Pakiet Korzyści Mój Bank. To kolejny atut Konta Osobistego w Getin Noble Banku. Ta promocja trwa w Banku już od dość dawna, a zyskać z nią możemy:

  • 0 zł za obsługę karty do konta
  • Zwrotu za rachunki opłacone poleceniem zapłaty (do 360 zł)
  • 0,25% więcej na Koncie Oszczędnościowym
  • Zwrot 2% rat kredytów gotówkowych i ratalnych
  • Zwrot 2% za zakupy kartą kredytową

Poniżej w przydatnych dokumentach znajdziecie tabelę, która dokładnie mówi o tym, jakie czynności muszą zostać wykonane aby dany zwrot otrzymać. Ja ze swojej strony chciałabym Wam jedynie podpowiedzieć abyście pamiętali o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jeżeli spełnicie wszystkie inne warunki, a ten jeden zostanie pominięty, albo spełniony tylko w pewnym zakresie to Wasza premia przepadnie – nie zostanie naliczona. Dlatego warto pamiętać o prawidłowym wskazaniu adresu email oraz telefonu, a także o innych zgodach, które są wymagane w Banku.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Regulamin Oferty Specjalnej „Na dobry początek”- IV edycja

Tabela opłat i prowizji Getin Noble Banku S.A.

Pakiet Korzyści Mój Bank

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)