Kolejna promocja w Banku Credit Agricole, który nagradza Klientów premią o wartości do 200 PLN za założenie mobilnego rachunku 1Konto. Promocja trwa od 01.03.2017 r. do 30.06.2017 r., a zgodnie z Regulaminem skorzystać mogą z niej Klienci, którzy w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji nie byli posiadaczami lub współposiadaczami indywidualnego lub wspólnego konta w jednym z pakietów: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Warto też zaznaczyć, że 1Konto dedykowane jest grupie osób w wieku 18-27 lat. 

Warunki promocji

Aby otrzymać 200 PLN premii musimy zawrzeć umowę o otwarcie 1Konta wraz z dostępem do Bankowości Elektronicznej oraz Kartą debetową oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo co miesiąc, przez cały okres trwania promocji należy:

  • zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym wpływ na 1Konto na łączną kwotę minimum 500 PLN.
  • wykonać 3 przelewy w danym miesiącu kalendarzowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej CA24 Mobile

Przelewy nie mogą być realizowane na nasze rachunki w Credit Agricole – a dokładniej nie możemy być ich właścicielami, współwłaścicielami i pełnomocnikami. Najlepiej więc wykonać je na swój rachunek w innym banku lub na rachunek osoby trzeciej w CA. Nie są też uwzględniane doładowania telefonów.

Wypłata premii

Za spełniania powyższych warunków Bank będzie przyznawał nam przez 10 miesięcy premię o wartości 25 PLN miesięcznie. Pomimo tego, że regulamin wskazuje, iż łączna wartość premii za okres 10 miesięcy może wynieść 247 PLN pamiętajcie proszę, że kwota netto premii dla nas to 200 PLN. Pozostała część środków przeznaczona jest na podatek, który zostanie pobrany przez Bank i przekazany do Urzędu Skarbowego.

Bardzo ważny jest również zapis regulaminu, który przez nieuwagę może nas pozbawić zarobionych środków: W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika Promocji w okresie do 12 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika Promocji równowartością przekazanych Premii. Oznacza to, że 1Konto musimy posiadać przez 12 miesięcy i nie wolno zamknąć nam go przed upływem tego okresu. Po 12 miesiącach od jego otwarcia spokojnie możecie wypowiedzieć umowę rachunku.

1Konto – jak 200 PLN zamienić w 400 PLN?

Okres 12 miesięcy, w którym jesteśmy zobligowani utrzymać 1Konto to może dla niektórych wydawać się całkiem sporo kawałek czasu, jednak sam okres na zdobycie 200 PLN to 10 miesięcy, więc nie ma dużej różnicy. Ponadto do końca czerwca 2017 r. w Credit Agricole trwa jeszcze jedna promocja, o której już Wam pisaliśmy czyli 200 PLN za przeniesienie i 200 zł za otwarcie 1Konta w Credit Agricole. Regulamin nie wyklucza łączenia tych dwóch  promocji co oznacza, że przenosząc rachunek mamy szansę zdobyć aż 400 PLN: 200 PLN za przeniesienie oraz 200 PLN za wpływy na konto i przelewy mobilne.

Co prawda wymagania Banku do przekazania nam premii za przeniesienie są już większe, ponieważ przez 3 miesiące musimy zasilać nasze Konto kwotą 3000 PLN (albo kwotą 1500 PLN wówczas premia za przeniesienie wyniesie 100 PLN), ale jest to do zrobienia.

Dodatkowo prowadzenie 1Konta nic nas nie kosztuje. Nie zapłacimy też za Kartę do konta, przelewy mobilne, internetowe i doładowania telefonu, oraz za wypłaty z Bankomatów BZ WBK 24, Euronet i Credit Agricole. Warto też zaznaczyć, że z 1Kontem otrzymujemy możliwość skorzystania z usługi CA Saver, przez co możemy odkładać automatycznie nasze środki płacąc kartą. Więcej o automatycznym oszczędzaniu środków przeczytacie w artykule Regularne oszczędzanie, dzięki automatycznemu odkładaniu środków. Credit Agricole proponuje też swoim Klientom Klub Rabatowy ze zniżkami w wielu sklepach. Zniżki znajdziecie między innymi w Yves Rocher, Monnari, Heliosie, RTV Euro AGD i wielu innych.

PRZYDATNE DOKUMENTY

Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych CA

Regulamin promocji „Mobilne 1 Konto II”

DO ZAKOŃCZENIA PROMOCJI POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)